Merhaba hocalarım gün geçmiyor ki insanlar ve bunların insanlığı bizi şaşırtsın artık sitem ediyorum çünkü kimse kimseyi umursamıyor burası iş alma iş verme istişare etme ve daha bir çok alanda faaliyet gösteren bir platform işveren bana ulaşıp iş vermek istiyor ama bir yerden sonra olumlu veya olumsuz geri dönüş bekliyorum dememe rağmen hiç umursamaz bir şekilde cevap bile vermiyor yahu işimiz gücümüz var oyalamaktan zevk mi alıyor bu insanlar anlamıyorum. örneğin geçen ay forumdan bir üye müşterilerinin fonlarını takip edebileceği bir cüzdan istedi vay efendim bugün yarın teslim alıp ödeme yapacağım gibisinden bir süre oyaladı en son kendisine tekrardan ulaştığımda unuttuğunu söyledi ve ben de iş ahlakını beğenmediğimi ve kendisiyle bir daha çalışmak istemediğimi söyledim bu gibi bir çok örnek mevcut aynı mevzu iş alanlar için de geçerli şahıslara veya kuruluşlara iş veriyorum bir yerden sonra ne iş ile ilgileniyorlar ne de ekstra bir şey söylüyorlar ama verilen sürenin üstünden epey vakit geçmesine rağmen para istemeyi biliyorlar arkadaşım benim ihtiyacım var iken bana vermediğin hizmetin hele bir de açıklaması olmayan gecikmelerin faturasını ben vermek zorunda mıyım anlamıyorum sanırım herkes paraya doymuş durumda yoksa verdiğim teklifler ile iş yapmayacak kimse olmazdı normalde sadece 5 sayfalık acil bir html şablon için ayırdığım 750-1000 liralık bütçe ile kapış kapış iş isteyen olurdu artık bu fiyatın altında veya üstünde olsa bile işi alanlar iş ile ilgilenmiyorlar tamamen savma iş yapıyorlar forumun hali son durumu ne olacak? r10 ile aynı formatta yayın yapan tüm platformlar kendi marka değerlerini böyle böyle kalitesiz üyeler ile kaybettiler biliyoruz ki r10 şikayetleri, katma değeri olmayan hizmetleri ve diğer tüm olumsuz yaklaşımları görüyor biliyor ama neden bunun için sıkı bir önlem alınmıyor anlamış değilim henüz 1 gün önce üye olmuş ancak platin edinmiş kişilerin sırf platin olduğu için ansızın vurgun yaptığını da gördük demem o ki paradan önce biraz da kullanıcı memnuniyetine önem verilmeli kusura bakmayın ama o kadar doldum ki hem iş veren hem de iş alan olarak içinde olduğum karmaşa eminim bir çok kişide mevcuttur herkese iyi forumlar dilerim