RadyOrjinal adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaşlar Google Toplulukta Sorduğum Soruya yanıt olarak tarafıma şu mesajı gönderdiler.
Herkese selam,
AdSense ödeme sayfasına banka hesabı ekleme girişimi sırasında içerik oluşturucuların "OR-BAIH-01" veya "OR-IEH-01" hata mesajı aldığına dair birden fazla rapor görüyoruz. Bunun farkındayız ve doğru ekip şu anda sorunu çözmek için çalışıyor. Hatayı gidermek için destek ekibimizle şu adresten iletişime geçebilirsiniz: https://support.google.com/pay/gethelp .
Alternatif olarak, şimdilik başka bir ödeme şekli veya banka hesabı kullanmayı deneyebilirsiniz. Bir güncellememiz olduğunda size geri döneceğiz. Ekiplerimiz bu konuda çalışırken tüm raporlarınız ve sabrınız için teşekkür ederiz. Teşekkür ederim!
Ayrıca https://support.google.com/pay/gethelp Bu önerilen linkte ki tüm önerilerden yaptığım sorulara ise yine aynı şekilde yukarıda ki gibi cevap verildi. Adsense ile ilgili bir sorun görünüyor galiba beklemekten başka çare yok....

Sorun Adsense ile alakalı değil. Topluluğu takip ediyorsanız oradan da açıkladığım gibi Adsense ödemeler için Google Pay kullanılır. Hesaplarınız Google Pay tarafından onaylanmıyor. Bunun onlarca sebebi var. Bu yüzden en sağlıklı olarak Pay topluğuna yönlendiriyoruz.