- Ascoin A&S Investment Holding tarafından oluşturulmuş AscoINDEX borsasının 2021 yılında çıkarmış olduğu dijital varlıktır. Kendi blockchain ağına sahip olan Ascoin, "doublebsha256 pow" ile diğer ağlardan bağımsız bir ağ üzerine kurulmuştur.
AscoINDEX borsasının utility token'i gibi çalışacak olan Ascoin ile kullanıcılar komisyon indirimi, airdrop kampanyaları, yeni ICO süreçleri ve trade yarışmaları gibi etkinliklere katılabileceklerdir.
Tüm bunların yanında Ascoin Invest programıyla Türkiye'de blockchain teknolojisi üzerine çalışmalar yapan ilgili bölümlere sponsor olunmasında ve genç girişimcilerin projelerine finansman sağlanmasında kullanılacaktır.
Temellerini sağlam atan Ascoindex emin adımlarla ilerliyor! Bağımsız blockchain ağı, yüksek hız ve düşük komisyon, 7/24 destek ekibi ile

- Ascoin 5 Temmuz-30 Ağustos tarihleri arasında ön satışta olup 0.01 $ fiyatı ile ön satışa sunuldu.- Whitepaper
Ascoin, ascoin.io sayfası ile beraber whitepaper sunarak Ascoindex ve Ascoin projesi hakkında genel bilgiler vererek kullanıcılarına güven veriyor. https://ascoin.io/whitepapers/whitepapertr.pdf

- Ascoin Mobil Cüzdan
Sizin cüzdanınızda bulunmayan kripto para sizin elinizde değildir. Ascoin Mobile Wallet sistemi ile satın aldığınız ascoin'leri Android & İOS cihazlarına indireceğiniz Ascoin Mobile Wallet sayesinde her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

Neden Kendi Kripto Cüzdanınızı Kullanmalısınız ?
Kripto paralarınızı kendinize ait olmayan bir cüzdanda (borsa, havuz vb. platformlar) sakladığınızda, güvenlik konusunda o platform'a bağlı olursunuz. Herhangi bir hacklenme durumunda fonlarınız çalınabilir. Mobil cihazınızdan sadece adres ve tutar girip anında transfer yapabilirsiniz. Size sorulan tek şey güvenlik şifreniz ve 2 faktörlü doğrulama kodunuz olacaktır. Herhangi bir adet veya zaman sınırlaması olmadan, direkt ilgili coin ağına bağlı olarak istediğiniz kadar kripto para gönderebilir/alabilirsiniz.

-Ascoin Invest
Toplam 200 Milyon adet Ascoin(ASC) ayırdığımız bir programda genç girişimcilerin ve Ar-Ge projelerinin finansal fonlamasını gerçekleştirilecek.

ascoin.io sayfasını ziyaret ettiğimde detaylı bir şekilde projeleri hakkında genel bilgiye sahip oldum. Arkasındada köklü bir holding olması bana daha fazla güven veriyor. Sizde detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız; ascoin.io sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ascoin almak ise çok basit! Kolay ve kullanışlı bir arayüzü oluşturmuşlar bir sıkıntı yaşamadan kolayca satın aldım. Fiyat ise 0.01 $ dolar olması ise çok cazip. Kendinize ait bir cüzdanınız oluyor. Ascoin almak için karşınıza bir çok seçenek sunmuşlar.


Referans sayesinde sizde arkadaşlarınıza önerebilirsiniz. Sizin referans linki ile aldıkları Ascoin ile %1 kadar pay alıyorsunuz.

Sizde https://wallet.ascoin.io/register.html?ref=12 referans linkimle üye olup Ascoin alabilirsiniz.
Referansımla üye olmak istemiyorsanız da sizin için direkt link https://wallet.ascoin.io/login.html
NEDEN KENDİ KRİPTO CÜZDANINIZI KULLANMALISINIZ?
Sonu güzel bir proje olacağını düşünüyorum. Umarım görenler değerlendirebilir.
Güvenli