Merhaba


Üye olunduğunda 500 BRMT 25 $ değerinde airdrop ve 4 görev daha var görev başına 100 BRMT Toplam 400 BRMT daha veriyor.
Yeni uygulamaları yayınlandığı zaman onun içinde 1000 BRMT Veriyor.
Toplam Tahsisler: 500.000.000 BRMT (25.000.000 USD'ye eşittir)
Baslangıç tarihi: Haziran 21
Süre: 1 ay
Refli Link:
Kayıt olmak için tıklayınız.

Refsiz Link: Tıkla


Blockchain Teknolojisi
BRMT jetonu, kriptografi tabanlı bir dijital paradır ve nakit ve geleneksel bankacılık ödeme sistemlerine alternatif olarak hareket edebilen sınır ötesi para transferini kolaylaştırmak için tamamen işlevsel bir para birimi olarak hizmet etmek üzere piyasaya sunulması amaçlanmaktadır. BRMT tokeni Binance Smart Chain üzerinde geliştirilmiştir .
Aracıları azaltmak
Geleneksel yöntemler, işlemi baştan sona başarılı kılmak için banka ve komisyoncular arasında çok şey içerir. Örneğin, Fransa'da ikamet eden Faslı bir göçmen, banka havalesi yoluyla ailesine para göndermek isterse, ödeme süreçleri gönderici ve alıcıyı birbirine bağlayan yedi aracıdan geçer: Gönderici banka, göndericinin ödeme sistemi, muhabir banka, döviz, başka bir muhabir banka, alıcının ödeme sistemi ve alıcı banka. Bu aracıların her biri işlem ücretinden bir kesinti alır ve göndericinin/alıcının ödediği nihai tutarı artırır. Blockchain, geleneksel para transferi sürecinde yer alan bazı gereksiz aracıları ortadan kaldıracak şekilde ayarlanmıştır.
Odeme yapiliyor
Tekel piyasasını teşvik eden ve yeni fikirler üretmeyi durduran birçok kısıtlama ve şikayetçinin engeli vardır. Blockchain teknolojisi bu kısıtlamaları açar ve başlamak için bir ortam yaratır.
Mobil Cüzdanlar
Gelişmekte olan ülkelerdeki mobil penetrasyonun artması nedeniyle, blok zinciri tabanlı mobil cüzdanlar kullanılarak yapılan ödemeler gerçek bir olasılık haline geldi. Bankalar tarafından benimsenen geleneksel sistem, çok sayıda insana ulaşamamakta ve içermemektedir, şu anda hundi/hawala gibi güvenli olmayan alternatif havale hizmetine dönüştürülmüştür.
Mevcut platformlarla entegrasyon
Blok zinciri yıkıcı bir teknoloji olsa da, amacı mutlaka rekabetini öldürmek değil, onu desteklemek ve bankaların ve Para Transferi Operatörlerinin güvendiği altyapıyı yenilemektir.
Bahis Kanıtı
Pay kanıtı kavramı, havale acentelerini motive etmek ve müşteriye hizmet vermek için onları daha rekabetçi hale getirmek için havale için geçerlidir.


Token Adı :
Bremit

Sembol :
BRMT

Ağ :
Binance Akıllı Zincir

Toplam Arz :
10.000.000.000
Referans ile üye olanlara teşekkür ederim.