Pandemiden dolayı bir fabrikaya ise girdim 10 ay kadar calistim ilk 5 ay sonra vardiyede isi kavramamdan dolayi vardiye çavuşu oldum maasim yukseldi ve bir müdür gelip bizim basimiza durana kadar hersey iyiydi pandemi bittigi gün yani esnetildigi gün hic birsey soylenmeden bayrama 20gun kala cikisin verildi denildi.
Sebep.sorunca artik seninle calismak istemiyoruz dediler
Muhasebeye gittim 1 yil dolmadan kidem tazminati verilmez dedi ancak ihbar tazminatini veririz dediler hesapladilar 3177tl cikardilar ancak ben maasimi aldim ancak daha ihbari yatirmadilar bayram üstü beni magdur ettiler aldigim.maas taksitlerime ancak yetti bu kurban kurbanlik kesemeyecegim bunu arayip beyan ettiysem diger ay yatar dediler bu firma hakkinda ben dava acsammi degisen birsey olurmu sozlesmeyi imzalayalimiz 4 ay felan olmustu beni isten cikarma sebebi hic birsey aciklanmadi direkt muhasebeye gonderildim allaha şükür baska yerde is buldum yine yaptigim is hali fabrikasi barkod pdf dokumlerinde degisiklik vs yapiyorum barkot cikartiyorum isim riskli tum ulkelere giden mallari ozenle ayarliyorum bugune

kadar hic bir yanlis mal gondermedim isime hic bir sekilde saygisizlik etmedim ancak bayrama 20 gun kala ve pandemi bittigi gun firsat bu firsat der gibi isten cikarildim web tasarim islerimiz herkes gibi bu sene cok az malesef ve borcluyum diye yeni bir ise girdim 8 saat zorlansamda calisiyorum aylik 4k kredim var bayram uzeri perisan edildim. Ne bayramlik ne kurbanlik alamadim bu firmayi dava etmeyi dusunuyorum su an telefondan is yerinden yaziyorum yanlis harf vs olursa affola arkadaslar