Batuhan Ustun adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Merhaba,

Bildiğiniz üzere Adsense son zamanlarda ödeme ekleme aşamasında OR-BAİH-01 hatası vermektedir. Bu hata Google hizmetlerinin güvenlik önlemlerinin çakışması sonucu oluşmaktadır.
Adsense ödemeleri Google Pay aracılığı ile yapar. Pay kullanmıyor bile olsanız bu şekilde işler. Öncelikle Google Pay aracılığı ile bir ödeme yöntemi ve hesabı ekleyin.
Detaylı bilgi için: Add a payment method
Hata hala devam ediyorsa Google'dan gelen yanıt ile farklı ödeme yöntemleri kullanın. Güvenlik riski taşıyan herhangi bir bilgisayar tarayıcı ip adresi bilgilerini farklı olarak çalıştırın.

Sorunu çözmek amaçlı lütfen illegal, uygun olmayan yöntemler kullanmayın.

Sorun hakkında geri dönüşlere göre birçok kullanıcı çözüme ulaşmıştır. Devam eden kullanıcılar için teknik ekip bu konu hakkında çalışmalara devam etmektedir.

Yardım ve detaylı bilgi için Google Pay Topluluğuna buraya tıklayarak erişebilirsiniz. Yayıncı kimliği ile sorunu detaylı olarak konu açarsanız hesabınız hakkında inceleme talebinde bulunabilirsiniz.
Google Pay yardım platformuna yönlendiriyorum çünkü sorun Adsense kaynaklı değildir.

Saygılarımla,
Batuhan Üstün

Sa hocam.Teşekkür ederim bilgiler için.
Hocam aşağıdaki belirtilen yere ne eklemek gerekiyor. Uk hesabı için payoneer ekleyeceğim. (Payoneer ilk defa kullanacağım) Payonner ekran görüntüsü gönderdim kabul etmediler.
  • Ödeme yönteminin sahibi olduğunuza dair kanıt (ör. ödeme aracının veya banka ekstresinin resmi ya da taranmış kopyası