Öncelikle neden paylaştığıma dair bir yazı yazayım.

Forum dışı bir yerden elindeki yazılımı satmak istediğini söyleyen birine aracı olarak satış konusunu açmıştım

@XantibieN; e dün gece kurulum şartı ile 200 TL karşılığı satış yapıldı. Aracı olduğum kişi gece kurulumu yapamayacağını bildirdi. Gece 3'e kadar mobilden uğraşmama rağmen kurulum esnasında karşılaştığım hatayı çözemedim ve arkadaş doğal olarak iade istedi. Aracı olduğum kişiye ne kadar yazsam da iade etmeyi reddetti ufak kod hataları vb. diyerek düzeltileceğini söylemesine rağmen ortada kurulu bir site olmadığı için 200 TL iadesini kendi cebimden yaptım.
Gece kurulum istedi ortada site falan yok iade istiyor dememe rağmen bugün sorunu halledeceğini söylüyor inatla. Hikaye tabi bu kısım

Tüm bunlara rağmen satın almak isteyen diğer 2 kişiyi beklettim ve o iki kişiye de satışı yap bugün üçünü birden düzeltiriz dedi tabiki satışını yapmadım. Çünkü aynı olayın olacağı belli.
Ticaret ahlakından yoksun bu kişiye aracılık etmem en büyük hatam oldu sanırım.

Hem beni hem bu arkadaşı mağdur etmesi sebebiyle dosyaları burdan paylaşıyorum.

Kurulum esnasında cache kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir hata var, problemi çözüp kullanmak isteyen kullanabilir