Satın aldığım youtube 2 önceki sahibi tarafından geri alındı yardım , bir forumdan bir youtube kanalı satın almıştım aracaılı bir şekilde , kanalı o da satın alıp bana satmış, bana satan kişide 21 gün durdu üstüne kanal 1.5 aydır bende ve içinde 20+ video var , adsense açıktı .

Bana verdikleri cevabın benim anlattığım şey ile hiç bir alakası yok :
Youtuba a bunu açıkladığımda bana gelen cevap şu : Merhaba Can, Ekiplerimiz incelemelerini tamamladılar ve ne yazık ki, bir politika olarak, Google, üçüncü taraflar arasındaki anlaşmazlıklarda arabuluculuk veya karar verme konumunda değildir. Bazen diğer kullanıcılara erişim izni vermenin gerekli olduğunu anlıyoruz. Yeni kullanıcıları davet etmek kolay olduğu kadar, eski çalışanları ve aktif olmayan kullanıcıları da hesabınızdan sonlandırmak için zaman ayırın. Bu, bu tür olayların bir daha meydana gelmemesini sağlayacaktır. Bu noktada endişelerinizi doğrudan söz konusu Yöneticiye iletmenizi öneririz. Söz konusu Yöneticinin hesabınıza erişimi yasadışı bir şekilde kısıtladığını düşünüyorsanız,emniyet güçleri ile iletişime geçmeni öneririz. Daha fazla yardımcı olamadığımız için üzgünüz. İyi günler dileriz.

2. Olarak 2 ay a yakındır kanal bende nasıl geri alabiliyor , yardımcı olabilecek var mı