Php Yazılımcı Aranmaktadır..

Full Stack Developer olarak uzaktan çalışma sistemi ile çalışacak yazılım uzmanı arıyoruz.
Backend ve Frontend olarak yazılım geliştirecek Php Yazılım Uzmanı arıyoruz.
E-Ticaret sistemleri üzerinde tecrübeli olanlar tercih sebebidir.
Php alt yapılı Laravel, Codaıgneter vs. farklı php fremework ile çalışabiliriz.
Hazırlamış olduğumuz Planlama ve Diagram üzerinde yapılacaklar listesini hayata geçirecek Profesyonel Admin Paneli Hazırlayıp Temaları giydirip bağlayacak işinde uzman hızlı üretken çalışacak php yazılımcıyla çalışmak istiyoruz.
Her hangi bir şirkette çalışmayan bağımsız olan php yazılım uzmanı ile çalışmak istiyoruz.
Mesai saati kavramını bilen mesai saatleri içinde uzaktan online olarak bizimle irtibatlı çalışacak gündüz çalışmaya manisi olmayan mesai saatleri içinde farklı işlerle ilgilenmeyecek sadece bizim verdiğimiz işlere yoğunlaşacak kişilerin ulaşmasını istiyoruz.

Çalışma Sistemi :Hafta da 6 Gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında mesai kavramı içinde çalışacak.
Maaş : Aylık 6.000₺ olarak Haftalık : 1.500₺ olarak ödeme yapılacak. (Başlangıç olarak ödenecek maaş. Daha sonraki 2. proje ve projeler için daha fazla maddi imkan sağlanacaktır.)
Çalışma Şekli : Trello da (Proje Takip Sistemi) eklemiş olduğumuz iş akışı olan günlük yapılacaklar listesini kodlayacak ve bizlerde kontrollerini sağlayacağız.
Yapılacak Proje: Verdiğimiz Admin paneli oluşturma geliştirme ve Arayüz olarak temaları hazırlama ve giydirme işi.
Çalışma Süresi : Planlama Doğrultusunda iş süremiz minimum 2 ay maksimum 6 ay bu proje için geçerlidir.

Not : Bu proje bitiminden sonra yapılacak bir çok proje daha bulunmaktadır. İş sürekliliği vardır. İş ve Ödeme sıkıntımız bulunmamaktadır.
Çalışmayı düşünen yazılımcılara rahat bir çalışma ortamı ile sürekli çalışacakları iş potansiyeli sağlıyoruz.
Çalışmaya devam edeceğimiz yazılımcı için 1 projeden sonrasını sigortalı olarak çalışmaya devam ettirebilecek pozisyon tarafımızca sağlanacaktır.

Önemli : Yapılacak projelerimiz karşılıklı sözleşme ile koruma altına alınarak yaptırılacaktır.
(Yazılımcı Projenin tamamlanmadan ayrılması - Yazılımlarımızın çoğaltılması kopyalanması satılması paylaşılması devredilmesi kesinlikle olmayacaktır - Yazılımcı dan istediğimiz üretilen yazılımın sadece tarafımıza ait olduğunun bilinmesi ve ona göre davranılması aksi durumda cezai işlem uygulanması için hukuki hakkımız kullanılacaktır. )

PM ile dönüş sağlamayınız posta kutumuz dolu olabilmektedir. Bunun için whatsapp ile bize ulaşmanızı rica ediyoruz.
Whatsapp ile ulaştığınız da lütfen r10 dan eklediğinizi ve Full Stack Developer olarak iş başvurusu için ulaştığınızı belirtmenizi rica ediyoruz.
Karşılıklı Anlaşma sağlandığında sizden TC No - İkamet Belgesi - Telefon ve İletişim Adresi Bilgileri İle Sözleşme Metnimizi size gönderip ıslak imza ile bize geri göndermenizi rica ediyoruz.
Çalışmaya başladığımız arkadaşımızı buradan ilan edeceğiz..

Whatsapp'dan İletişime Geç