LevorMedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Merhabalar,
Bir süredir üzerine çalıştığımız projemiz için Hosting olarak hostLAB'ı tercih ettik, aslında 2 yıldan beri hostLAB'a ile çalışıyoruz fakat projelerimiz fazla 'önemli' olmadığı için firmayı fazla tanıma fırsatımız olmadı. Son 1 haftadır ise, kullandığımız otomasyon - hosting arasında problemler vardı. WISECP kullanıyoruz, cron ayarlarında ve bazı diğer ayarlarda problem yaşanıyordu. Neredeyse 2 gün boyunca Hostlab'ın verdiği cevapları WISECP'ye; WISECP'nin verdiği cevapları hostLAB'a iletiyorduk. Aslında hostLAB haklıydı fakat WISECP sorunu hostLAB'a atıyordu. En sonunda bizde tabi dayanamayıp artık olmayacaksa sunucu değiştirelim gerçekten biz de yorulduk diye aslında uygun olmayan bir metin ile hostLAB'a ticket açtık. hostLAB; bu sorunu akşam saat 22:00'dan; 01:00'a kadar gerçekten İNCELEDİ. Ardından mailimize gelen cevap bildirimiyle hızlıca hostLAB'a girdik; bir de ne görelim? Adamlar Word Belgesiyle dolu dolu 2 sayfa yazarak, sorunu a'dan z'ye anlattılar; şaşırdım çünkü ilk kez böyle bir ilgiyle karşılaşıyorduk. Verdikleri cevabı eksiksiz WISECP'ye ilettik; cevapta WISECP'nin bu sorunu nasıl halledeceğini dahi yazdılar; WISECP 5 dakika sonra hata giderilmiştir diye yanıt verdi. Uzun lafın kısası, sorun yazılım kaynaklı olmasına rağmen ısrarla hem WISECP hem biz hostLAB'a yüklendik; fakat sonuçta verdikleri yanıt ve problemin çözümüyle bir kez daha kalitelerini ortaya koydular.

Teşekkürüm hostLAB'a ve tüm çalışanlarına. Özellikle açıklamayı yapan "C LEVEL EXECUTİVE TEKNİK YETKİLİ İSMAİL GÖRKEM K.'YA" ; özel olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz, sayesinde sorunumuz çözüldü. Büyümeyi, global marka olmayı hak edenler arasında ilk 5'desiniz. Bu yolda devam etmeniz dileğiyle. Ne kadar teşekkür etsek az.

@Rvzsoft; 'da konuyu yakından ilgilenip, süreci yönetiyordu. Bir teşekkür de kendisine edelim, kendisi de yaşadığı olumlu / olumsuz yorumlarını paylaşabilir. Çalıştığımız firma da, kişi de şahane insanlar. Gözümüz kapalı hem @HostLAB; 'ı, hem de süreç konusunda yardımcı olan, elinden gelenin fazlasını yapan @Rvzsoft; 'a iş yaptırabilir, hizmet alabilirsiniz.
Merhaba,

Öncelikle bu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için size çok teşekkür ederiz, HostLAB olarak kuruluşumuzdan bu güne her zaman müşterilerimize elimizden gelen en iyi şekilde destek olmaya çalıştık ve bu geleneği sürekli sürdürmeye devam ediyoruz, edeceğiz. 7 gün 24 saat kesintisiz destek alabileceğiniz uzman ekibimiz her zaman bir ticket kadar uzağınızda

Saygılarımızla,
HostLAB Bilişim Teknolojileri A.Ş.