Merhaba Arkadaşlar 3Commas Botunun Tüm Özelliklerini ve İşleyişini Bilen, Tecrübe Etmiş Kazanç Sağlamış, DCA Bot, Smart Trade, Grid Bot, MarketPlace Kısımlarındaki Tüm Seçenekleri ve En İnce Ayrıntıları Bilen Birinden Ücret Mukabilinde 3Commas ın Nasıl Kullanıldığına Dair Eğitim Almak İstiyorum.

Soru :
Kendim Binance de Botsuz Manuel Olarak 100 Bin TL İle Sürekli Al Sat Yaparak Günlük 4000 TL Civarı Kazanıyorum. BTC Yükselirken de Vedahi Düşerken de Bu Kazancı Yapabiliyorum.
Fakat Sürekli Takip Etmem Gerekiyor. Bu Durumdan da Sıkıldım Artık. Bunun Yerine Bu 3Commas Botunu Öğrenip Kullansam Ona Tarif Edeceğim Alım Satım Noktaları İle Yada Alacağı Otomatik Sinyaller İle Kendisi Al Sat Yaparak Bana Yine Günlük 4000 i Kazandırabilir mi ?

Eğer Cevap Evet İse 3Commas ın Kullanımına Dair Eğitim Almak İstiyorum.

3Commas a Üye Olduğumda Verdiği 3 Günlük Trial Pro Sürüm İle 3 Gün Boyunca Yaptığım Denemelerde Sürekli Zarar Ettirdi. Bunun Sebebi Botun İnce Ayarlarını Tam Bilmiyor Olmama Yoruyorum.

Konuya Hiç Vakıf Olmayan Arkadaşlar Youtube den 2 Video İzleyip Bana Özel Mesaj Atmasın Lütfen. Yardımcı Olacak Arkadaşın Ödemesini Eğitim Sonunda Yapabilirim.

Saygılar.