Bir sistemin aynısını yaptırmak istiyorum. Kendim C#'da yazabilirim fakat ilgilendigim çok konu oldugu için desteğe ihtiyacım var.

Proje basit. Üstü kapalı şekilde şöyle anlatiyim

1- Bir ara yüzümüz olacak, buradan insanlar fotoğraf gönderecekler.
2 -Bu fotoğraflar belli bir şablona göre kategorize edilecek (Anlatacağım).
3 -En kolay, en hızlı ve hesaplı şekilde yapılmasını istiyorum. Dolayısıyla ben de istekleri miminum düzeyde tutmaya çalışacağım.

Fotoğrafları belli bir şablonda insanlar gönderiyorlar (arada bir ek işleme vs yok, sadece file upload, sadece dosya ismini belli bir koşula göre değiştireceğiz o kadar)

Sonrasında ise başka bir sayfada bu fotoğraflardan bir tanesini gösteriyor olacağız.

Yani

Bir sayfadan insanlar fotoğraf gönderiyor
Başka bir sayfadan da bu fotoğraflar belli bir koşulda ekrana veriliyor. (Örnek siteyi göstereceğim, oradan html kısmı %90 alınabilir, ben sonra düzelteceğim görsel kısmı)

Gelen fotoğrafları onaylayabileceğim bir panel olursa (en basit arayüzle olabilir) ona da ayrıca fiyat verirseniz sevinirim. Panelsiz almaya bile razıyım.

Benzer projeler oluşturmuş arkadaşlar ellerindeki kodlardan derleyerek bir şeyler hazırlayabilir. Sadece güvenli ve temiz olsun yeter

İlgilenen arkadaşlar özelden yazabilir, konuşur beraber bir fikir alışveirşi yaparız, çok teşekkürler

Not: Bu arada bu sistem mobil olabilir, şöyle yaparım vs diye önerileriniz olursa onları da yazabilirsiniz