SORU-CEVAP FORUM SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ? FLARUM YAZILIMI TAM SİZE GÖRE .

Beta 10 sürümünden beri Flarum kullanıyorum. Kasım 2020'den beri Flarum hizmetleri vermekteyim.
Flarum, stabil çalışmaktadır. Hızlı ve basittir. Ücretsizdir. Açık kaynak kodludur. Tasarımı güzeldir. Kullanımı kolaydır.
PM ATARAK FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ. ÖNCE İŞ TESLİM EDİLİR, SONRA ÖDEME ALINIR!

HİZMETLER
- Hostinge veya sanal sunucuya kurulum.
- Hata tespitleri ve çözümleri.
- SEO işlemleri, arama motorlarına siteyi ekleme, sitemap.xml gönderme, robots.txt ayarlama.
- Sosyal giriş ile kayıt olma (Discord, Facebook, GitHub, GitLab, Twitter, Google, Instagram, Vkontakte, Yandex, Steam, LinkedIn, Wechat).
- Logo ve Favicon tasarlama.
- Eposta ayarları.
- Cloudflare işlemleri.
- Önbellek için Redis ayarlama.
- Etiketleri, grupları ve izinleri ayarlama.
- Tema ayarlama.
- PWA uygulaması (anlık bildirimler) ekleme.
- WebView Android uygulama.
- Kategoriler, grup listesi, blog vb. sayfaları ayarlama.
- Aylık teknik destek.

HOSTİNG İÇİN GEREKSİNİMLER
Hostinginiz, Apache (mod_rewrite aktif) yada Nginx; PHP 7.4 ile birlikte bu uzantılar aktif olmalı: curl, dom, gd, json, mbstring, openssl, pdo_mysql, tokenizer, zip, fileinfo; MySQL 5.6+ yada MariaDB 10.0.5+ özelliklerine uyumlu olmalıdır. SSH erişimi olmadan kurulum yapılabilir. Hostingde SSH erişimi var ise en az 1 GB ram olmalıdır.
SANAL SUNUCU İÇİN GEREKSİNİMLER
Nginx, PHP, MySQL kurulu olmalıdır yok ise kurulacaktır. En az 1 GB ram olmalıdır.

İLETİŞİM
Telegram
Discord
HİZMET ALAN BAZI KULLANICILARIN DEĞERLİ YANITLARI
Ragor adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Forum kurulum hizmeti alındı, referans kodu ile indirimli hosting sağlandı. işinde bilgili ve bilgisini paylaşıp rahatlatıyor ve yardımcı oluyor tekrar elinize sağlık
alicengiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Flarum kurulum hizmeti alındı, işinde profesyonel
English adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaş işinde profesyonel.Flarumu sevdim sayesinde
ShakiraTR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Kurulum yaptırdım. Arkadaş çok ilgili �� Bundan sonra kendisinden sürekli teknik destek de alacağım. Flarum’u bana sevdirdi ��