Merhabalar,

Bazılarınızı bildiği üzere Instagram'da ülkelerin " Baddies " sayfaları oluyor. ( bilmeyenler için, ülkenin güzel kızlarını paylaşan sayfalar. )

İstediğim işe gelince,

1* 15 tane ülke ismi tarafımdan size bildirilecek.
2* Bu ülkelerin baddies sayfaları bulunacak. ( Zaten ülke ismi+baddies yazınca 10 tane baddies sayfası çıkıyor o ülkeye ait. örn: france baddies )
3* Bu baddies sayfalarında ki kızların profiline girilecek.
4* Maximum 60k takipçili olan kızların kullanıcı adları atacağım exel tablosuna girilecek.
5* Yine aynı bu kızların çoğunun bio'sunda iletişim/contact şeklinde mail adresi veya kayıtlı oldukları ajans yazıyor.Bu bilgiler de yine kullanıcı adı ile birlikte exel tablosuna işlenecek.( örn: @adrianalima mail : adrianalima@gmail.com )
6* 4.madde'de belirlediğim işlemden her ülke için 50 adet kız totalde 750 adet kız lazım.
7* 5.madde'de ki contact+k.adı işlemi için her ülkeden 50 adet kız totalde 750 adet kız lazım.
8* Toplamda 1500 adet kız lazım ve deadline 30.11.2020 olacak. Acele ettirmiyorum.

Ödeme şekli satır başına olacak. İkisine de satır başına ödeyeceğim. İletişim bilgisi olmayan sadece kullanıcı adı olan kızlarda kota yok. Yani 1000 tane mail ile birlikte olan kız ekleyip,500 tane mailsiz kız ekleyebilirsiniz. Zaten aynı şey fakat yine de not düşeyim dedim..

Ödemeyi iş sonu yapacağım,itrader'im ortada.. Fiyat tekliflerinizi +90 531 939 15 31 yollayabilirsiniz. Ayrıca dipnot düşeyim, son 3 günde verdiğim 4. pazar araştırması/copy-paste/tablolama işi olacak. Ve önümüzde ki 1.5 ay içinde fazlasıyla iş vereceğim. Hala düzenli çalışacağım birisini bulamadım..

Kolaylıklar dilerim.