Site adresi : googleailesi.com
Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı : 700 ₺ ( 50 TL ve Katları Olarak Teklif Verilebilir)
Hemen Al : 1.000 ₺
Sitenin aylık getirisi: -
Sitenin açılış tarihi: 02-11-2019 / 01-11-2021 Kalan : 349 Gün
Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel Blog
Günlük hit sayısı: 296 - 1.2 k
Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %80 google - %20 referral )
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 yıl, 15 gün / Google PageRank: 1/10 cPR Puanı: 1.6 / 10 ( detay için sorgulayabilirsiniz ; https://checkpagerank.net/ )

Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik satılıktır.
Hosting dahil midir: Evet
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Herhangi bir problemi yok alan kişininde sorgulamasını isterim.
ihale bitiş : Son tekliften sonra 12 saat

Site hakkında eklemek istediklerim ;

Xenforo tabanlı bir forum sitesi olarak kurmuştum açtığımda daha 30 günlük iken webmaster platformu kelimesinde 3. sırada bulundum xenforo da güçlü bir sistem ve bizimde kelime çalışmalarına önem verdiğimizden bir çok konularımız google, yandex arama motorlarında bugün açtığımız konular en geç ertesi gün indexleme aldı aylık etkileşimi 12.8 k en yüksek gördüğümüz veri bunları şuan kanıtlayamam fakat siteyi bir çok kişi biliyordu araştırma yapabilirsiniz. Peki bu site şuan neden blog sunucuya bir sponsor bulmuştum fakat onunda benimde elimde olmayan sebeplerden dolayı tam sitenin 1. yılında xenforoda sunucu taşıma işlemlerinden kaynaklı bozulmalar oldu plesk panel kullanıyorduk centos web panele taşıdık fakat elimizde olmayan bazı sebeplerden dolayı siteyi kurtaramadık bu projeye çok önem vermiştim vip üyeliklerden güzel gelirler görmüştüm fakat hevesim kırıldığı için satışa sunuyorum artık site yönetmeyeceğim.

Site wordpress e çevrildi ; lisanslı jannah teması ( 9 yıl güncelleme alabilecektir. Destek süresi aktiftir ) , wp mail smtp pro adlı eklenti, keyword tool adlı kelime araştırması ve konu girişlerine kolaylık sağlayan eklenti, MonsterInsights Pro tıpkı google gibi veri takibi sağlayan site analizinde bulunan pro yazılım alınmıştır. Optimizasyon tarafımca yapılmıştır hız olarak. Amp ayarlamaları tam yapmadım kurulu vaktim olmadı açıkçası alacak arkadaş için hepsi hazır elinin altında olacaktır.

Hosting Paket Özellikleri ;

1.5 Tbit/s Gelişmiş DDoS Saldırı Koruması
Sınırsız Disk Alanı
Sınırsız Aylık Trafik
Sınırsız Mail Hesabı
Sınırsız Mailbox Boyutu
Sınırsız Domain Alias
Sınırsız Alt Alan Adı
Sınırsız MySQL Veritabanı
Sınırsız MySql Alanı
Zend Optimizer Desteği
IonCube Desteği
cURL Desteği
GD Grafik Kütüphanesi
HTML,PHP Desteği
Mail Yönlendirme
Zamanlanmış Görev Yönetimi
Kontrol Panelde Yazma İzni Ayarları
Spam Filtresi ve Anti-Virus Koruması
Pop3,Smtp ve Imap Desteği
Frontpage Desteği
WebMail Desteği
Otomatik Mail Cevaplama
WAP, WML ve XML Desteği
Web İstatistik Hizmeti
Şifre Korumalı Klasörler
MDB Access DB Desteği
Web Sayfası İstatistikleri
Kişisel Hata Sayfaları
Türkçe Kontrol Panel
Telefon ve Mail Desteği
Gelişmiş Telefon Desteği
7/24 Destek
Kayıtlı firma yöncü

Adsense ; Adsenseyi pek kullanmadım açıkçası herkes önemsiyor diye onay aldım.

İstek Üzerine Google Search Konsole & Analystic Verileri ;

Burda tekrar belirtmek istiyorum bu veriler de site açık fakat database sorunu olduğundan herkes 404 sayfaya düşüyor ana sayfa çıkıyordu 404 e düşüyorlardı 1.200 küsür üyesi vardı sitenin

Hosting & Alan adı ( SSL Dahil ) + Adsense + Tema ve Eklentiler Tüm İçeriğiyle birlikte satılıktır.

İlk defa açık attırma ile satış çıkartıyorum eklemem gerekenleri okudum başka satış konularından örnek aldım eksik birşey olursa lütfen görevliler tarafından belirtilsin.