Merhaba arkadaşlar yaklaşık olarak 10 yıldır Apple işinde çalışıyorum. 5 Yıl profesyonel olarak kendi apple yetkili serviste 5 yıldır artık kendi işlerimi bireysel olarak yürütmekteyim. Bir çok arkadaşa buradan Apple desteği ve Apple bilgisayar ve Apple cihaz satışım olmuştur. Forumda beni tanıyan bilen arkadaşlar referans olabilirler bana. Çok uzun süredir konu altlarına ihtiyaca göre yorum yapıyor ve ihtiyaç doğrultusunda satış yapıyordum. İstanbul ' da yaşayanlar yüz yüze görüşüp cihazları teslim etme taraftarıyımdır her zaman. Kısaca kendimi ve işimi özetledikten sonra asıl konu Apple satışı konusuna geleceğim.

Bazı Ürünlerde Belirli Oranlarda Taksit İmkanı Sunabilirim. Sormanız Yeterlidir.

Neler Yapıyorum ;

Apple Teknik Destek,
Apple Bilgisayar Satışı
Apple Yedek Parça ( Orjinal Yedek Parça )
Sarj Kabloları, macbook için vs temin edilir

iPhone ve iPad Desteği Bulunmamaktadır.

Stoklar ve Elimde bulunan cihazları sizlere sürekli güncel durumlarını aktaracağım. Elimden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Elinde Apple Cihazı olupta değerlendirmek isteyen arkadaşlar da konu altından yazarsa onlarada destek olmaya çalışacağım. İstediğiniz bir ürün olursa o konuda da yardımcı olurum.

Güncel Stok Bilgileri ; 06.05.2022
Stokda Ürün Bulunmamaktadır.

Önemli Not :
Alınan Tüm Cihazlar kontrol edilerek alınmaktadır. Cihazlarda herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Fiyatlar ve cihazlar sürekli güncellenmektedir. Lütfen stok ve fiyat sorunuz. Teşekkür ederim. Eklemeler Yapılacaktır.

Referanslarım sadece R10 ve R10.net dışı Yüzlerce Bireysel ve Kurumsal müşterileri memnuniyeti.

volera adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İlgili ve konusunda uzman bir arkadaş yedek parça konusunda yardımcı oldu teşekkürler
Futurenettr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Macbook air için sarj adabtörü satın alındı. Kendisi vakit geç olmasına rağmen kargoya yetiştirmek için elinden geleni yaptı ve neticede yetiştirdi
gönül rahatlıyla tekrar alışveriş yaparım ve tavsiye ederim.
İyi Çalışmalar dilerim.
Kazancınız daim olsun

NesBilisim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
2017 Macbook Pro satıldı ve kolaylıklar sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim, hayırlı işler
iyi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaştan 10 bin tl lik ürün satın aldım, anında kargoladı.
OmerJS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
MACBOOK PRO 13" SPACE GREY 2017 cihazını satın aldık bakalım gelsin sizleri de bilgilendireceğim arkadaşlar
burakgungor8 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Kenan abiye bir refde benden. Kaliteli bir abimdir. R10'da tanışdığım değerli insanlardan biridir.
NesBilisim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Kenan işinde iyidir. Hayırlı satışlar
Sizofren adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaş ilgili alakalı, MacBook Air tamir amaçlı gönderildi sağolsun ilgilendi her aşamada beni bilgilendirdi. Hayırlı işler bol kazançlar diliyorum.
OmerJS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Apple mac 2017 satın alındı. Hızlı ve dedigi gibi tertemiz geldi. Teşekkür ediyorum kendisine hayırlı satısları olsun..
Maharaja adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
iPhone 6 vardı elimde. Tamiri için gönderdim kendisine. Çok ilgilendi, allah razı olsun. Tavsiye ederim kesinlikle. Hayırlı işler.
abdullah06 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Bugün iş yerinden sıfır MacBook Air 2017 alındı. Sorunsuz bir alışverişti. Hayırlı çalışmalar.
duhanediz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Kenan Bey'den Macbook klavye tuşu temin ettim. Kargolama sürecinden, tuşu takana kadar olanki desteği için kendisine çok teşekkür ederim.
BicerProduction adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
MacBook Pro için pil aldım, gayet ilgili bir arkadaş

Tekstil_Muhendi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Bendeki eski Macbook Pro 2009 Orta model mac için arkadaştan pil aldım. Orjinal geleceğinden şüpheliydim fakat pili makinaya takınca marka olarak Apple'ın pil üreticisi olan SMP'i görünce içim rahatladı.

Kendisi çok ilgili biri. Teşekkürler.
Supersonic adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
2019 imac alınmıştır . Gayet ilgili ve cihaz söylendiği gibidir .Güvenilir sorunsuzdur .
juzk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Apple ile ilgili bir sorunuz varsa, kesinlikle bu arkadaşa danışmalısınız