chnyrdkl adlı üyeden alıntı
Kimse söylemez
boş boş konuşmasak? üstte bak arkadaş yazmış elinden geldiği kadar.Ya birkaç konu öncesinde de aynısı başıma geldi.Adam yazmış kimse söylemez diye.Ya diyorum sanane ? Yazan yazar yazmak istemeyen yazmaz.Kimse söylemez diye bir cevap olabilir mi ya ? Konuşmak için boş boş konuşuyorsunuz resmen

munkererkadam adlı üyeden alıntı
Merhaba,

Aylık olarak aranma hacimlerine göre seçilecek kategoriler değişebiliyor. Örneğin, yaz aylarında isek daha çok travel kelimeleri popüler ise yıl başında ise noel kateogileri daha popüler olabiliyor. Aslında kategori bulmak oldukça kolay. Önemli olan bu kategori altında bulduğunuz kelimelere olan ilgi.

Sizlere tavsiyem, Pinterest içerisindeki Reklam araçları bölümünden kesinlikle arama hacimlerini sorgulamayın. Vakit kaybı..

Bunun yerine Pinterest yıllık PDF'ler paylaşır. Ay ay orada hangi kelimeler, kategoriler popüler görebiliyorsunuz. Sonra tek tek bunları inceleyerek kendinize bir istatistik çıkartabilirsiniz. Olurda ben uğraşmak istemiyorum diyip ücretli yardım almak isterseniz zamanında pinterest üzerine kazanç sağlamış biri olarak uygun fiyattan zamanında kazandığım keywordleri verebilirim.

Teşekkürler.
R10+'ını verdim hocam,içtenliğin ve kaliten için teşekkür ederim