fatihercan28 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Ortaya iyi sermaye koyacağınız için Tecrübeli mali müşavirle çalışmanızda fayda var. Mükellef işinizi zorlar uzaktan olması nedeniyle.

Pazaryerlerinde rekabet çok üst düzeyde Süpermarket için. Trendyolda Migros, Hepsiburada da kendi sattığı ürünler her zaman daha avantajlı oluyor. Epttavm tercih edilmiyor.

Fiyat ve kargolama - Kargo şirketi seçimi kaderinizi belirler.
Değerli fikirleriniz için teşekkür ederim cidden güzel noktalara değinmişsiniz.Blacksheep adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Gidip bir mali müşavir ile anlaşıyorsun hemen sonrasında şirketini kuruyorsun bu pazaryerlerinde mağaza ücreti bulunmaz.Şirket kurulumun bittiğinde gerekli belgeler ile tümüne başvuru sağlarsın ve mağazalarını açarsın sonra ürünlerini yükler veya hazır katalog üzerinden istediğin ürünleri satışa sunarsın pazaryerlerinin hepsinde kargo ücretleri ve komisyonlar farklıdır mağaza açılışını sağladıktan sonra oranlara bakarak her pazaryeri için ayrı fiyat politikası belirleyebilirsin.Fatura konusunda ise herhangi bir e-fatura sağlayıcısı ile çalışabilir veya vergi dairesinden yapacağınız eportal kaydı ile faturalarınızı kendiniz kesebilirsiniz. Rekabet fazla olacağı için önceden fiyatları inceleyerek kar marjınızı ölçüp biçin ona göre giriş yapın.
Hocam değerli fikir ve yorumunuz için çok sagolun Uzun bir süredir değindiğiniz konuları olabildiğince süzgeçten geçirip karar vermeye özen gösteriyorum. Bahsettiğiniz gibi fiyat ve kar marjını çok iyi oturmak gerekiyor.