seric33 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Bir yaşındaki kızımız hanımın aloe vera çiçeğini dişleyip duruyor zararı varmıdır hocam ?
Aloe Vera kediler için zararlı hocam, kusmak için yiyordur veya can sıkıntısından dişliyordur ama engel olmanızda fayda var. Onun yerine kedi çimi satın alıp ekin hocam, büyüdüğünde onu yesin. Ev kedileri için en sağlıklı yöntem bu, aksi taktirde her açıdan sıkıntılı bir durum. Lif açısından zengin mama'da verebilirsiniz, aynı etkiyi göstermese de alternatif çözüm.

gnaremoob adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Yakında kedi sahiplenmeyi düşünüyorum paylaşım için teşekkürler :3
Sahiplenin tabi hocam, hayat enerjinizi yükselteceğine eminim. 👍

EvrenOnur adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Bugün parkta çekirdek + kola merasimi yaparken gördüm kedinin ot yediği dikkatimi çekmişti
Bol bol ot yiyor sokak kedileri, bende bolca şahit oluyorum.

LordHaseky adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İkinci cümleden sonra devamı kaynak sitede diye birşey bekliyordum ama yanıldım. Tebrik ederim hocam.
Taşıma su ile değirmen döndürmek gibi bir şey hocam, gelecek 3-5 trafik bizi vezir etmez ama rezil eder. 👍 Miyavliyo 8 aylık proje, bu zamana kadar 135 içerik yayımladık ancak sadece 2 tanesini bu şekilde forumda paylaştım. Onları da ilgimi çektiği için paylaşıp forumdakilerin bilgilenmesini istediğim için paylaştım. Artık daha çok paylaşacağım zira gelen yorumlar çok hoşuma gitti. 😻