ADSENSE ONAY HİZMETİ HAZIR PAKET:
15 EYLÜL 2020 TARİHİNDEN SONRA 1 PAKET ŞEKLİNDE HİZMET VERİLMEKTEDİR.

PAKET 1 : Adsense Onaya Hazır Sistem olarak size teslim edilir, site kurulduğunda kontrol edilir ve onaya gönderilir .

PAKET 1 İÇERİĞİNDE NELER VARDIR:
Adsenseye uygun Tüm ayarları yapılmış sayfalar
Site Logosu
Tüm Eklentileri ile birlikte
5 Adet Eğitim Videosu A dan Z ye tüm 0 dan kurulum ve ayarları içermekte
Kurulum sonrası adsense onaya göndermeden tarafımızdan istenirse kontrol edilir.
Siz sadece gün başına 2 veya 3 adet makale özgün makale ekleyeceksiniz

KAMPANYA EYLÜL SONUNA KADAR 350 TL OLAN FİYATI 100 TL'YE İNDİRDİK

SHOPİER SATIN ALMA LİNKİ
https://shopier.com/3141417
shopier de 110 TL dir 10 tl komisyonludur

HAVALE ILE GARANTİ ENPARA ZİRAAT PAPARA İŞBANK QNB FİNANSBANK VAKIFBANK
https://www.adsenseonayal.com/hesapbilgileri/

ODEME ARDINDAN ANINDA INDIRME LINKI SUNULACAKTIR

NOT: Artık tarafımızdan adsense onay hizmeti kurulum ayarlar vb. hizmetleri zaman sorunu nedeni ile nadiren verilmektedir.Tüm ayarların tarafımızdan yapılması istenirse hizmet ücreti ns yönlendirmeden tek site adsense onay hizmeti 500 TL dir..

*****ÖDEME KANALLARI******

DİĞER SİTELERDE ADIMIZ ALTINDA HİZMET VERENLERİ PM İLE İHBAR EDEBİLİRSİNZ

Sipariş ve Sorularınız için https://wa.me/79052345486

MUTLU DOSTLARIMIZDAN BAZILARININ YORUMLARI +120 ÜZERİ LAKİN HEPSİNİ KONUYA KOYAMIYORUM

MUTLU ARKADAŞ VE DOSTLARIMIZDAN BAZILARI..
@Simulakra; 13 MAYIS 2020 ADSENSE ONAY ÖNCESİ ÖN ÇALIŞMALAR YAPILIYOR. VE ONAY ALMISTIR TEBRİK EDER HAYIRLI BOL KAZANÇLAR DİLERİZ... ONAY TARİHİ : 16 MAYIS 2020
@wanderlust; 21 MAYIS 2020 ADSENSE ONAYLANDI
@razor94; 04.06.2020 GÜNÜ İTİBARİYLE ONAYINI ALDI T
@desweep; 13 HAZİRAN 2020 DE ONAY ALDI
@ybagislar; 15 HAZİRAN 2020 DE ONAY ALDI
@Konfor; 22 Mayıs da Başlayan Çalışma 25 Haziran 2020 Sonu ONAY aldı tebrikler bol kazançlar
@slymnoyan; da bugun onayini aldi
@epicsosyal; da onayını aldi basarilar bol kazanclar dilerim
@osmanekinci; de aradan gecen yarim saatin ardindan onayi aldi :
@Sarawhite; ONAYINI ALDI
@Hwang; da 7 gün gibi kısa bir sürede onayını aldı başarılar bol kazançlar diliyorum... 07.07.2020
@DeliSevdaM; 15 Temmuz 2020 4 siparis 1 i onay aldı.
@DeliSevdaM; 22 Temmuz 2020 4 siparis 2i onay aldı.
@DeliSevdaM; 24 Temmuz 2020 4 siparis 3i onay aldı. kaldı 1
slymnoyann adlı üyeden alıntı
İki defa denedim olmadı her iki başvurumda da tam 14 gün bekledim ve en sonuda @evimgüzelevim hocama danıştım yardımları sayesinde çok kısa bir sürede yani 2 günün akşamında onay aldım
Çok teşekürler☺☺☺
afend adlı üyeden alıntı
Hizmeti satın aldım, teşekkürler.
hakantopuzoglu adlı üyeden alıntı
Satın alınmıştır, teşekkür ederim.
sercanketenoglu adlı üyeden alıntı
konuma yorum yaptı yapmam gerekenleri söyledi pek kaile almadım, sonradan verdiği bilgiler ışığında tereddütsüz işlemlere başladık sitemiz adama benzedi onayı bekliyoruz, kendi kategorisinde 1 numara müşteri yorumları her şeyi anlatıyor
Bebeim adlı üyeden alıntı
Ya çok kral bi adam teşekkür ediyorum mağdur olmuştum hızır gibi yetişti .Bugün başvuru yaptık onaylanınca konuya yazacağım teşekkürlerimi sunuyorum.ALLAH işini gücünü rasgetirsin
PlatinYum adlı üyeden alıntı
Paket 1 satın alındı.
nsk1984 adlı üyeden alıntı
Hizmeti satın aldım, teşekkürler
slymnoyann adlı üyeden alıntı
İki defa denedim olmadı her iki başvurumda da tam 14 gün bekledim ve en sonuda @evimguzelevim; hocama danıştım yardımları sayesinde çok kısa bir sürede yani 2 günün akşamında onay aldım Çok teşekürler☺☺☺
CoRPiL adlı üyeden alıntı
Öncelikle @evimguzelevim; hocama gerçekten teşekkür ederim.Torrent sitelerine adsense almak çok zor hatta imkansızdır , geçen gün denk geldim bir konuda hocamın adına. Neden olmasın denemekten zarar çıkmaz deyip yazdım.
Yazdım ama pek de umudum yoktu.Daha önce 2 kez yollamıştım 2si de red yedi. PMden verdiği cevap gerçekten biraz umutlandırdı beni. 2 ayrı yol izleyecektik site için. Benim için 1. yol çok daha iyi olacaktı ve ilk bunu denemesini rica ettim. Sağolsun kırmadı beni ve düzenlemelerini 2 saat içinde bitirip ,tekrar onaya göndermemi istedi ve 3. gününde onayı aldık.Ve gönderdiğimiz ilk seferde onay almayı başardık . Kendisine birkez daha teşekkür ediyorum.Bakalım adsense yi torrent sitesinde ilk tecrübe edenlerden biri olacağım sanırım şu son zamanlarda.
Bu konuyu açma sebebime gelince adsense şuna buna onay vermez yerine siteyle güzel bir şekilde ilgilenmek ve googlenin ve adsense nin istediği şekilde düzenlemek başarının kapısını açacaktır. Bu yüzden şu sözü bir kez daha haklı buldum: "İnanamak başarının yarısıdır"

DeliSevdaM adlı üyeden alıntı
4 adet domain onayı için sipariş iletmiştim. Dün itibari ile 4. Sitemde adsense onayı aldı @evimguzelevim; hocam elinize sağlık başarılarınız devamını dilerim. Allah razı olsun çok sabırlı ve iyi bir insansınız.
Simulakra adlı üyeden alıntı
Arkadaş sağolsun verdiği teknikler ve yardımlar ayarlar meyvesini verdi, daha önce 3 kere red yediğim adaenseden bugün güzel bir haber aldım Adsense başvurusu onaylanma maili geldi biraz önce.
Alıntı
=berqan;1077155399]Sağolsun adwords konusunda güzel bir reklam çalışması yaptık. Onay almayan reklamlarım onay almaya başladı ilgili teşekkürler hocam.
Bol.kazanclar..
desweep adlı üyeden alıntı
Herkese merhaba, sonunda imzamdaki sitem InFreza için onay geldi. Siteyi zaten reklama boğmayı düşünmüyorduk, sadece birkaç tane yerleştirdik. Düzenlemeyi daha tam olarak bitirmedik. Bir hafta önce Adsense Red Geldi adında bir konu açmıştım, @evimguzelevim; yardımları sayesinde tekrardan gönderdim ve bir hafta sonra kabul oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum yardımlarından dolayı. Günü güzel bitirdik, bekleyen herkesin onayı verilir inşallah
Sipariş ettiğim 4 siteden 1' i onay aldı tşkler @evimguzelevim;
2. Sitemiz de onay aldı tşkler @evimguzelevim;
3. Sitemde onay aldı çok teşekkür ederim @evimguzelevim;
razor94 adlı üyeden alıntı
Çalışmamızın 7. gününde adsense onayımızı aldık. Gerçekten çok yardımcı ve ilgili birisiçalışmaktan pişman olmazsınız.
Konfor adlı üyeden alıntı
Veeeeee mutlu son Merhaba arkadaşlar uzun süredir bir domainim için onay almaya çalışıyordum ve artık gına gelmişti red yemekten, domainden vazgeçmiştim. @evimguzelevim sağolsun onay aldırdı, kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır
Bu güzel haberi sizlerle paylaşmak istedim.
https://www.youtube.com/watch?v=BMbo69m9Mto
Haflik adlı üyeden alıntı
İşinde gayet başarılı aldığı para kuruşu kuruşuna helal olsun. Her siteye ayrı ayrı lisanslı tema alıp özenle hazırlıyor özgün bir şekilde ads konusunda kesinlikle tercih edeceğiniz kişi olmalı.
Sarawhite adlı üyeden alıntı
@evimguzelevim; sayesinde 2 sitemden birine onay aldık ikinciye devam ediyoruz.. tesekkür ederim kendisine..
Haflik adlı üyeden alıntı
İşinde gayet başarılı aldığı para kuruşu kuruşuna helal olsun. Her siteye ayrı ayrı lisanslı tema alıp özenle hazırlıyor özgün bir şekilde ads konusunda kesinlikle tercih edeceğiniz kişi olmalı.
Sarawhite adlı üyeden alıntı
@evimguzelevim; sayesinde 2 sitemden birine onay aldık ikinciye devam ediyoruz.. tesekkür ederim kendisine..
epicsosyal adlı üyeden alıntı
@evimguzelevim; yaptığı destek ve konuşmaları için buradan çok teşekkür ediyorum. Başkasının asla yapmayacağını düşündüğüm şeyler yaptı.Adsense Onay Durumu: Onaylandı
blackblade32 adlı üyeden alıntı
sitem hakkında calısmalara baslandı cok ılgılı bır arkadas her seyı en ınce ayrıntısına kadar dusunerek yaptı adnsense onay almamak ıcın hıc bır sebep yok tabı sızler daha onunla calısmaya baslamadıysanız sızın olabılır.
desweep adlı üyeden alıntı
Çalışmalara başladık, çok kısa bir sürede tamamlayıp onaya gönderdik. Bugün onay geldi, çok teşekkür ederim kendisine
razor94 adlı üyeden alıntı
Çalışmamızın 7. gününde adsense onayımızı aldık. Gerçekten çok yardımcı ve ilgili birisiçalışmaktan pişman olmazsınız.
wanderlust adlı üyeden alıntı
Kendisi aşağı yukarı 10 günlük bir süreçte domainime onay almıştır, bugün ise başka bir domaini onaya göndereceğiz, teşekkür ederim tekrardan kendisinin ilgisine alakasına..
berqan adlı üyeden alıntı
Sağolsun adwords konusunda güzel bir reklam çalışması yaptık. Onay almayan reklamlarım onay almaya başladı ilgili teşekkürler hocam.
Hwang adlı üyeden alıntı
Gerçekten sağlam bir rehber. Emeğiniz için teşekkür ederiz. Ellerinize sağlık.İşe yarıyor.
@slymnoyan; 02 09 2020 20 30 onayini aldi @CoRPiL; de torrent sitesine onay aldık 31.08.2020 onay tarihi

BU SÜREÇTE GELİŞMEME YARDIMCI OLAN DEĞERLİ ÜYELER PAYLAŞMASAM OLMAZ..
TEKRAR TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.
Konu link: https://www.r10.net/tesekkurum-var/2...sayesinde.html

@bilgicinitr;
1-Seo Paketi için @Newyork;
2-Tanıtım Yazısını @BarisTascioglu;
3-Yayınlama hizmetini @Öncel Ajans;
4 Conbox makale özgünleştir programı @apollo1453; hocamdan alındı
5 postjust @Webuul; hocamızdan
6. Ultra mega Seo Hizmeti @Güngör; hocamızdan dün alındı.
7. @chaatlaax; hocamizin sitesinden makaleler alindi 120 den fazla
8, @TahsinCetinkaya; Hocamızdan hızlandırma reklam yerleşimi cpu vb hizmetler alında
ayrıntılar
9. News kayıtları @AhsMedya;
10.Forum tanıtımı ve seo için tüm paketleri uygulandı @bilgicinitr;
11. makale hizmetleri için sabrını test ettiğim ve bu zamana kadar hayır kelimesini duymadığım adsense onaylarında büyük payı olan @Sevdalilar;

WHATSAP İLETİSİM
BİZE YAZIN..https://wa.me/79052345486