uRaslan adlı üyeden alıntı
Onunda sebebi usa'nın ecpm'nin daha fazla olması Vaoov yine bir sır perdesini araladınız.Bilmişlik taslayan ben değil sizsiniz.Bir insan her şeyi anlamayabilir, siz sadece krizi fırsata çevirmişsiniz, o kadar fazla ötesi yok.Sayfalarla belki sizden daha eski haşır neşirim.Hiç bir şey bilmeyen insan bu konuyu açmaz.Ha bende çakallık yaparak 100 liraya adbreak onayı alınır diye konu açmadığım için size göre bir şey bilmiyorum.Şu konuya gelerek neyi amaçladığınız da anlamış değilim.Para ile sattığınız yöntemi insanlara ücretsiz sağladığımız için mi sinirleniyorsunuz anlamadım.Bir daha alıntı yapmayın.Report edeceğim.
gece gece uykusuzluk başınıza vurdu sanırım. Arkadaşım bildiğim yöntemi satıyorum size ne dokunuyor bu kadar. Pinterest bilen onu satıyor. Wordpress bilen wordu YouTube bilen onu satar. Bende bunu satıyorum sana ne dokunuyor işine gelmezse almazsın çakal da sensin kurta ağzını topla sinirlenmiyorum seviyesiz kışkırtıcı sözleriniz sohbeti buraya getirdi. Konu sahibine neden ücretsiz yardım ediyorsun mu dedim . Cevap hakkını kullanacan ben kullanınca da report edecen demek. Asıl seviyesizligine devam ederseniz ben sizi report edecem