newsector adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
merakımdan soruyorum domainsiz adsense ne işe yarıyor farklı bir kullanım alanımı var bu adsenselerin cvp için tşkler
Merakınızı anlıyorum. Banada elbette açıklamak düşer. Ancak Web Adsense satışlarında sadece adsense hesabı satılır. Zira bu hep böyle olmuştur. Ki açıklamada da belirttim internet hizmeti sunduğum sitem için adsense başvurusu yaptım bir hafta içinde onaylandı. Ancak site kurumsal içerikli ve bizzat hizmet sunduğum bir site olduğu için adsense reklamları iyi durmadı kurumsal imajı bozdu. Bu yüzden "Adsense Hesap Alış - Satış" kategorisinde sadece adsense hesabını satışa çıkarmak istedim. Zira bu kategori sadece adsense hesaplarının satıldığı bir kategori. Bu kategoride sürekli bu şekilde ilanlar açılır.

Adsense hesabıyla birlikte site satışıda yapılır ancak bu Site Satış kategorisinde gerçekleşiyor.

Sorularınızı cevaplandırabildiysem sevinirim. Sormak istediğiniz başka bişey varsa sorabilirsiniz tabiki.

..

Bu arada ** Satış Güncel Adsense Hesabı Satışı devam ediyor. Fiyatı 150 TL ye çektim **

..

Güncel