kodmanyagha adlı üyeden alıntı
özelden yazdım ama gitmedi galiba mesaj kutunuz dolu. encoder eklentisi yapmaya çalışmışsınız. C++ ile bunu yapmak zor. Derin C++ bilgisi ve php extension yazma tecrübesi isteyen bir iş. bunun yerine zephir kullanarak daha hızlı ve kolay şekilde extension yazıp ".so" uzantısı olarak derlenebilir ve linux sunucularda kullanıalbilir. benzer bir proje yapmıştım. kendi belirlediğim bir algoritmayla şifreli text metnini çalıştırıyor. projenin fotoğraflarını atıyorum. main.cpp dosyasını derlediğimizde protetmyphp.so dosyası oluşuyor ve bunu php.ini dosyasına ekleyebiliyoruz.Ben deneme amaçlı yazmıştım. Production ortamı için geliştirmedim fakat gelişime açık bir proje. Karmaşık matematiksel formüllerle veri şifrelenip çözülebilir. Sadece kendi projelerinizi şifrelemek ve lisanslamak için kullanırsanız şifreyi kolay kolay kıramazlar. Ioncube ve zend encoder kırıyorlar çünkü herkes kullanıyor ve birileri bunu kırıyor.

Bu projeyi geliştirebilirim. Encoder için masaüstü C# (mono) uygulaması yazabilirim. Tüm bunların maliyeti 5bin tl olur.
hocam ben yeni birşey ortaya çıkarmak istemiyorum elimdeki projeyi extension olarak almak istiyorum elimdeki proje çalışıyor c++ bilgim sıfır olduğu için yapamıyorum