Merhaba Değerli R10 Üyeleri,
15 yıla yakın bir tecrübe , gerek forum içi gerek forumdışında bir çok insanla çalıştım. SEO, Sosyal Medya ve Wordpress Hizmetleri sunmuştum. Bir süre foruma ara vermiştim, şimdi foruma yeniden katıldım. forum dışı tecrübelerimle ve ekibimle sizlere hizmet vermek istiyoruz.

Ekibimle sizlere İç&Dış SEO, Sosyal Medya, Wordpress Site Kurulumu, Wordpress Düzenleme, eklenti geliştirme, PHP hatalarının giderilmesi, PHP yazılım geliştirme, WP ve PHP tabanlı siteleriniz için performans iyileştirmesi, arayüz tasarımlarınızın hayata geçirilmesi (PSD to CSS) Site virüs temizliği , Shell temizliği ve güvenlik önlemleri gibi bir çok konuda destek olmaya hazırız.

Fiyat/Kalite gözeten politikamızla sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmayı amaçlıyoruz.

Ekibimizdeki Front-end Developer, Back-end Developer, Full-stack Developer ve Sosyal Medya yöneticileri alanında 10 yılı aşkın deneyime sahip insanlardır.

HTML-CSS işleriniz bootstrap framework ile LESS kullanarak kodlanır, performans sorunlarına karşı gulp ile paketlenir, sizlere hem derlenmiş hem de LESS haliyle teslim edilir.

PHP işleriniz de Laravel FW tecrübemiz vardır. Genel de MVC mimarisine yakın bir mimariye sahip olan kendi fonksiyonel programlama çatımızı kullanıyoruz. Büyük projelerde Laravel veya istenen bir FW kullanabiliyoruz.

SEO konusunda iç ve dış analizlerinizi en kaliteli araçlarla yapıyor, sorunlarınızı dilerseniz çözüyor, analizlere göre çalışmalar yürütüp sitelerinizin üst sıralara olan yolculuğuna eşsiz bir destek sağlıyoruz.

İş alımı = Aktiftir

@codev; e de ulaşabilirsiniz