Ben KİMİM!
İstanbulda doğdum ve orada yaşıyorum. Bilgisayara merakım 6 yaşında oyunlar ile başladı. Oyunlar oynayıp vakit geçirdikçe birden bire kendi oyunumu yapma isteği geldi ve 9 yaşında videolar izleyerek scartch ile basit oyunlar yapmaya başladım. Oyun sunucuları için yapılan web sitelerini kendi sunucumun sitesinde de kullanmayı çok istiyordum, pahalı olduğu için alamamıştım. Ortaokulda bilişim hocamın tavsiyesiyle web tasarım ve geliştirmeyle alakalı videolar izleyip örnek projeler kodlamaya başladım.

Ne YAPARIM?
Ertelediğiniz veya uğraşmak istemediğiniz HTML temanızı PHP (PDO) kodlama yaparak canlandırabilirim.

Süre
Öncelikle benim için verilen söz her daim işten önce gelir. Süre proje durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Çalışma Şeklim NASILDIR?
Öncelikle yapılmasını istediğiniz projenizin demo adresi veya html temasını analiz ederim.
Daha sonra eklenmesi veya çıkarılması istenen modüller ve müşteri isteklerini not alırım.
Sonra fiyat ve süre hakkında bilgilendirme yaparım.
Uygun görürse %50 peşin almak koşuluyla işe başlarım ve süre sonunda demoyu müşterime sunarım.
Herhangi değişiklik vs. var ise yapılır teslim edilir veya onaylanırsa direk teslim edip geri kalan ücreti talep ederim.

Detaylı Bilgi için Özel Mesaj gönderebilirsiniz.
bugraozkancomtr@gmail.com adresi üzerinden elektronik posta gönderebilirsiniz.
0544 492 2985 whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.
İyi günler dilerim.
Referans;
@PoyrazHosting;
@poyrazhost;
@turuncusunucu;
@CanFedaX;
@kodgrafik;
@webgrup;
@HostingDunyam;
@S4DR4Z4M;
@rezzytheme;
@BilgiciDedeniz;