Bugün bir hata daha aldım tekrar sizlere danışmak istiyorum. Uygulamada bugün başarılı bir şekilde hem imzalı hemde normal apk aldım uygulama gayet güzel çalıştı. Play store atarken bu versiyon numarası ile yüklenme denendi gibi bir hata aldım. Bende kodlardan "versionName "1.0" " kısmını değiştirerek versionName "1.1" yaptım. Bu sefer uygulamayı açınca bir hata çıktı. Hata kodu aşağıdadır.
Dedim herhalde versiyon adı bir yerde daha güncellenmeli yanlış yapıyorum hemen tekrar 1.0 yaptım ve bu arada başka hiç bir değişiklik yapmadı. Uygulama gene açılamadı ve yine aynı hatayı verdi.
Ek bilgi olarak beni pc ismimde "ğ" karakteri olunca başta çalışmadı android studio bende direk c dosyasında çalıştım. Durum bu şekilde tavsiyeniz ne olur. @alisutci; ve @Muco53; daha önce yardımlarınız bu sebeple etiketledim hakkınızı helal edin kolay gelsin
Aldığım hata ektedir.
java.lang.RuntimeException: Unable to start activity ComponentInfo{com.trdgn.hdwallpaper/com.trdgn.hdwallpaper.MainActivity}: android.view.InflateException: Binary XML file line #21: Could not inflate Behavior subclass com.vpapps.utils.BottomNavigationBehavior
at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(A ctivityThread.java:2856)
at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(Ac tivityThread.java:2931)
at android.app.ActivityThread.-wrap11(Unknown Source:0)
at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(Activit yThread.java:1620)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:10 5)
at android.os.Looper.loop(Looper.java:176)
at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.jav a:6701)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
at com.android.internal.os.Zygote$MethodAndArgsCaller .run(Zygote.java:246)
at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit .java:783)
Caused by: android.view.InflateException: Binary XML file line #21: Could not inflate Behavior subclass com.vpapps.utils.BottomNavigationBehavior
Caused by: java.lang.RuntimeException: Could not inflate Behavior subclass com.vpapps.utils.BottomNavigationBehavior
at android.support.design.widget.CoordinatorLayout.pa rseBehavior(CoordinatorLayout.java:628)
at android.support.design.widget.CoordinatorLayout$La youtParams.<init>(CoordinatorLayout.java:2795)
at android.support.design.widget.CoordinatorLayout.ge nerateLayoutParams(CoordinatorLayout.java:1703)
at android.support.design.widget.CoordinatorLayout.ge nerateLayoutParams(CoordinatorLayout.java:112)
at android.view.LayoutInflater.rInflate(LayoutInflate r.java:869)
at android.view.LayoutInflater.rInflateChildren(Layou tInflater.java:828)
at android.view.LayoutInflater.rInflate(LayoutInflate r.java:870)
at android.view.LayoutInflater.rInflateChildren(Layou tInflater.java:828)
at android.view.LayoutInflater.inflate(LayoutInflater .java:519)
at uk.co.chrisjenx.calligraphy.CalligraphyLayoutInfla ter.inflate(CalligraphyLayoutInflater.java:60)
at android.view.LayoutInflater.inflate(LayoutInflater .java:427)
at com.trdgn.fragments.FragmentDashboard.onCreateView (FragmentDashboard.java:30)
at android.support.v4.app.Fragment.performCreateView( Fragment.java:2346)
at android.support.v4.app.FragmentManagerImpl.moveToS tate(FragmentManager.java:1428)
at android.support.v4.app.FragmentManagerImpl.moveFra gmentToExpectedState(FragmentManager.java:1759)
at android.support.v4.app.FragmentManagerImpl.moveToS tate(FragmentManager.java:1827)
at android.support.v4.app.BackStackRecord.executeOps( BackStackRecord.java:797)
at android.support.v4.app.FragmentManagerImpl.execute Ops(FragmentManager.java:2596)
at android.support.v4.app.FragmentManagerImpl.execute OpsTogether(FragmentManager.java:2383)
at android.support.v4.app.FragmentManagerImpl.removeR edundantOperationsAndExecute(FragmentManager.java: 2338)
at android.support.v4.app.FragmentManagerImpl.execPen dingActions(FragmentManager.java:2245)
at android.support.v4.app.FragmentManagerImpl.dispatc hStateChange(FragmentManager.java:3248)
at android.support.v4.app.FragmentManagerImpl.dispatc hActivityCreated(FragmentManager.java:3200)
at android.support.v4.app.FragmentController.dispatch ActivityCreated(FragmentController.java:195)
at android.support.v4.app.FragmentActivity.onStart(Fr agmentActivity.java:597)
at android.support.v7.app.AppCompatActivity.onStart(A ppCompatActivity.java:177)
at android.app.Instrumentation.callActivityOnStart(In strumentation.java:1334)
at android.app.Activity.performStart(Activity.java:70 67)
at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(A ctivityThread.java:2819)
at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(Ac tivityThread.java:2931)
at android.app.ActivityThread.-wrap11(Unknown Source:0)
at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(Activit yThread.java:1620)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:10 5)
at android.os.Looper.loop(Looper.java:176)
at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.jav a:6701)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
at com.android.internal.os.Zygote$MethodAndArgsCaller .run(Zygote.java:246)
at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit .java:783)
Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: Didn't find class "com.vpapps.utils.BottomNavigationBehavior" on path: DexPathList[[zip file "/data/app/com.trdgn.hdwallpaper-GSQ0WP8IrMBIAIGW2uhyDw==/base.apk"],nativeLibraryDirectories=[/data/app/com.trdgn.hdwallpaper-GSQ0WP8IrMBIAIGW2uhyDw==/lib/arm64, /data/app/com.trdgn.hdwallpaper-GSQ0WP8IrMBIAIGW2uhyDw==/base.apk!/lib/arm64-v8a, /system/lib64, /system/vendor/lib64]]
at dalvik.system.BaseDexClassLoader.findClass(BaseDex ClassLoader.java:93)
at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:3 79)
at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:3 12)
at android.support.design.widget.CoordinatorLayout.pa rseBehavior(CoordinatorLayout.java:621)
... 37 more