Bir süredir Google AdExchange'in resmi partneri olduğu söylenen optAd360.com sitesi üzerinden mailler alıyorum. Mail şu şekilde;

Alıntı
similarweb.com dan alinan bilgiler bize sitenizin potansiyelini gosteriyor. Goruyorum ki alanadi.com xxx gosterim/ay etkilesime sahip. Bu bizlerin efektif bir sekilde is birliginde bulunabilecegimiz, mevcut kazancinizi reklamlar yolu ile artirabilcegimiz ve bu iliskiyi daha da ileriye goturebilecegimiz anlamina gelir. Bizler sizin izniniz olmadan, web sitenizde herhangi bir görsel değişiklik yapilmayacagini garanti ediyoruz.

Sizinle calismak harika olur ve elde edebileceginiz ekstra geliri gozunuzde canladirmak icin 1 aylik sureci deneyimlemenizi teklif ediyoruz. Dusuncelerinizi duymak isterim. Ve eger herhangi bir sorunuz olursa yardimci olmaktan mutluluk duyarim. Zaman ayirdiginiz icin tesekkur ederim. Iyi gunler.
Ek olarak gösterim başı kazanç fırsatları da varmış. Tecrübesi ve fikri olanlara sorup bilgi sahibi olmak adına bu konuyu açıyorum. Ödeme konusunda, tık başı ücret hususunda sizce bir faydası olur mu?