Merhaba arkadaşlar, 2 yılı aşkın süredir kullanmış olduğum bir firmayı sizlerle paylaşacağım. Fiyatları uygun olması nedeniyle kullanıyordum ve daha öncesinde de konusunu açmıştım. Referansım ile üye olduğunuzda hem siz hem ben $5 bakiye kazanabiliyoruz.
  • Referansım ile üye olurken gerçek bilgileriniz ile olursanız sorun yaşanmayacaktır. Ödemeleri manuel kontrol edip onay veriyorlar Türkiye'den gelince sanırım. Aynı kart ve bilgilerle ilk ödemeniz onayı uzun sürüyor sonrasında aynı kart ile yaparsanız genelde anında onaylıyor.
  • Siz normal şartlarda üyeliğinizi oluşturduğunuzda $5 bakiyenizi alıyorsunuz fakat bazen dediğim gibi konu Türkiye olduğundan otomatik gelmeyebiliyor sonradan ekliyorlar belirtince sanırım. Buna ek olarak siz üye olduktan sonraki ilk 48 saatlik süreçte $10 harcama yaparsanız ya da hesabınıza $10 bakiye eklerseniz ben bundan $5 kazanıyorum.
Uygun Fiyat
Referans üyeliği ve $5 muhabbetini bir yana bırakırsak bunun dışında paneli bence gayet güzel ve sade görsel ekleyeceğim. Fiyat konusunda ben yıl boyu oldukça uygun olduğu düşüncesindeyim. Hemen hemen 2 yıldır takip ediyorum ve yıl genelinde en uygun fiyatı çoğu zaman sunmayı başarıyorlar.
Yıllık $500 üzeri harcaması bulunanlar "Bulk" üye kategorisine geçer ve kampanyalı fiyatlar hariç normal fiyatlarda ekstra indirim sağlanır. Yıllık $5000 üzeri harcaması bulunanlar "Super Bulk" üye olarak adlandırılır ve Bulk üyelere göre kampanyalı fiyatlar hariç ekstra indirimli yararlanabilir.
Panel Görselleri
Panel Görselleri -> GÖRSEL 1 - GÖRSEL 2

REFERANSIM İLE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN
NOT: Üyelik sayfasında Refer-a Friend alanına "9R8i8C8n29X7q9A" tırnak içerisinde yer alan kodu girmelisiniz.
REFERANSSIZ BAĞLANTI İÇİN TIKLAYIN

Benim dışımda kullanan mevcut referansım olarak üye olmuş @islamzeki; de $5 kazandı ve banada kazandırdı bu süreç içerisinde bildiğim tek kişi bu ama panelimde bana kazandıran farklı kişilerde var görebiliyorum yalnızca kim olduklarını bilmiyorum onların o yüzden belirtemiyorum Ben kimseye kesin $5 kazanacaksınız diye bir vaat vermiyorum bunu dikkate alın lütfen sadece böyle bir ekstra kampanyaları var referansım olursanız geçerli oluyor. Bunu alamayan arkadaşlarda olmuştu nedenini o dönemde sormuştum canlı destek üzerinden bazılarının bilgilerini doğrulayamadıklarını bazılarının ise kontrol sürecinde olduğu sonradan ekleneceği yönünde bilgiler paylaşmışlardı. Referans kodunu girdiğinizden emin olun gelmezse Ticket / Canlı destek konuşur öğrenirsiniz durumu. Ben uzun yıllardır kullandığım, gerek paneli gerekse çalışma prensiplerini beğendiğim için firmayı tavsiye etmek adına açtım konuyu $5 için "kazanma şansı" dedim özellikle bu tarz durumlarla karşılaşmamak adına.

2020 Güncellemesi
Merhaba arkadaşlar, aradan oldukça uzun bir süre geçti bu süreçte referansım ile üye olan arkadaşlara çok teşekkürler. İsim bölümünü sansürleyerek geçtiğimiz yıl hem bana hem kendilerine 5 'er dolar kazandıran arkadaşlara buradan teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Kendileri kim bilmiyorum ama onların sayesinde birkaç alan adımı ücretsiz bir şekilde yenileme fırsatı buldum