22 Mart 2019 saat:21:18

bu is zevkli olmaya basladı

Stores adlı üyeden alıntı
Hayırlı olsun umarım başarırsınız. Fakat bence moda finans gibi alakasız kategori yerine biraz daha yakın olan kategorilerde açsaydınız siteleri birbirini daha güzel destekleyebilirdiniz bence. Umarım hedefe kısa sürede ulaşırsınız

Wallahi hocam 1k ya yakın yatırım yaptıktan sonra hayalı güzeldi bir baktım adsense dolmus 4 ü onaylı 8 inden onay bekliyorum ve su an inanın 4 üne her gün 2 içerik eklemekten, tek tek yazıları seoya uyugun hale getirmekten uykularım kaçtı, özgün MAKALE yazmaktan gına geldi ama aksam üzeri geliri görünce ilham geliyor.

bazen makalaleri yazarken bıkıyorum kapatıyorum laptopu. sonra bir an yine ilham geliyor ))

Haklısınız birbirinden alakasız sektörleri seçtim

3 ingilizce site var arkeoloji haberleri ecnebiler meraklı bu konulara * uydu frekans ve maç yayınlarının nerede yayınlandıklarına dair , ,kanallarının bilgi makaleleri

gerisi türkçe siteler moda-finans-krediler- teknoloji-moda cilt bakım-telefon tamir bakım güvenlik üzerine simdilik

ama iste 4 ü onay bunlara zor yetisiyorum ) diğerlerin onaylanınca ne yapacağım hiç bilmiyorum sanırım aylık makale satın alıp her güne 1 er adet eklenmesi için programlayacağım ayda 4 saat çalısma yeter heralde haftalıkda sitemap alırım..

masrafa gelecek olursak makaleler için 10 site hergün 10 makale alsam aylık 500 600 tl ediyor mecburen her gün kendim yazıp iyi gelir getirenlere makale satın alma yoluna gideceğim veya sitelerden 5 ini satacağım)

bu arada uygun makale sağlayacakları bekliyorum )

23 mart 2019 saat : 21:00