konuyu yanlış yere açmışım sanırım buraya aldım

AMACIM EN İYİ GELİR GETİREN 3 SİTEYE ODAKLANMAK TEST YÖNTEMİ İLE MECBUREN 1 K YA YAKIN MASRAF YAPARAK SIFIRDAN, ELİMDE BİR SİTE OLMADAN R10 KANALI ARACILIĞI İLE ARKADASLARDAN SATIN ALDIĞIM SİTELERDİR..

şu an 4 onaylı 8 onay bekleyen sitemiz var bakalım..

3 ay önce bir sitem vardı bıktım bıraktım içerik eklemeyi... Derken elimize değerlenecek para geçti 1k kadar yatırım yaparak 11 site daha aldım.. ve adsenseye ekledim 4 ü aktifşimdilik günlük 1 tl veriyor .. içerik günde 1 tane giriyorum özgün.. tabi analytc sitemap yoast seo kuruldu ayarlari yapildi son 4 gun de 10 saat uyku uyumamisimdir
hirs yaptim GUN BASINA 5 TL YI GORECEGIM

EMEK ETMEDEN EKMEK OLMUYOR... (bıraktığım dönemde 155 birikmiş)) DEVAM AZİMLE SABIRLA ARTIK... HEDEF AYLIK 0,5 K

NOT: saklamaya gerek yok türkçe sitelerim kredi finans coin moda konularında ama söyle bir nokta var
bunları da adwors la destekliyorum translate koydum türkiye harici abd fransa vb ülkere reklam yayını yapıyorum...

günlük 5 tl bütçeye 1 er tl verdi simdilik demekki birbirini kovalayacak yakalayacak ve GELİR GİDERİ GEÇERSE REKLAMA DEVAM 5 e 5 verirse de devam ))
bizimkileri kötülemeyim aylık sigara parası gelmez 12 siteden ) yoksa

GELİŞMELERİ YAZARIM ZAMAN ZAMAN..

Adsense onay alma vb konularda destek hizmet vermiyorum.. Lütfen PM den uzak durun...kendime ancak yetiyorum zaten )

19.03.2019 17:55
Pintereste fawori ecnebileri takipledim pano olusturdum 1 sitemin içeriğini pinledim fawori pinteres kullanıcısının takipcilerini takibe aldım max limik 300 unutmayın... simdiden 13 kisi takip ediyor bizi)

20.03.2019 tarihi 16.55
pinterest takipci 66 oldu takip ettigim 450
adsense dun 0.95 iken az atti gun sonu bugun 0.65 bakalim 1 tl belini bükecekmiyiz bu arada
onay alan site 5 oldu 7 si onayda yanina birde admob actim uygulama yaptim onu da markete atacagim bakalim adwords la destekleyecegim gelismeleri atarim
20.03.2019 saat:18:21 sanırım bugun şeytanın bacağı bugun kırılacak

20.03.2019 saat:23:42

21 mart 2019 saat:19:13

22 Mart 2019 saat:21:18

Pintereste 41 takipçi sayısından bahsettiğim yöntemle 235 takipçimiz oldu her gün 1 foto ve linkli pin paylasımı ile kullanıcıları sıkmadan devam ediyorum..

bu is zevkli olmaya basladı

1k ya yakın yatırım yaptıktan sonra hayalı güzeldi bir baktım adsense dolmus 4 ü onaylı 8 inden onay bekliyorum ve su an inanın 4 üne her gün 2 içerik eklemekten, tek tek yazıları seoya uyugun hale getirmekten uykularım kaçtı, özgün MAKALE yazmaktan gına geldi ama aksam üzeri geliri görünce ilham geliyor.

bazen makalaleri yazarken bıkıyorum kapatıyorum laptopu. sonra bir an yine ilham geliyor ))

Haklısınız birbirinden alakasız sektörleri seçtim

3 ingilizce site var arkeoloji haberleri ecnebiler meraklı bu konulara * uydu frekans ve maç yayınlarının nerede yayınlandıklarına dair , ,kanallarının bilgi makaleleri

gerisi türkçe siteler moda-finans-krediler- teknoloji-moda cilt bakım-telefon tamir bakım güvenlik üzerine simdilik

ama iste 4 ü onay bunlara zor yetisiyorum ) diğerlerin onaylanınca ne yapacağım hiç bilmiyorum sanırım aylık makale satın alıp her güne 1 er adet eklenmesi için programlayacağım ayda 4 saat çalısma yeter heralde haftalıkda sitemap alırım.. (Diyorduk ama makale konusunda sitelerime günlük makale girmesi için @MeryemAdra; ile anlaştık ) sıkıntım kalmadı

masrafa gelecek olursak makaleler için 10 site hergün 10 makale alsam aylık 500 600 tl ediyor mecburen her gün kendim yazıp iyi gelir getirenlere makale satın alma yoluna gideceğim veya sitelerden 5 ini satacağım)

bu arada uygun makale sağlayacakları bekliyorum

23 MART 2019 SAAT:20:35

24 Mart 2019 da full uyumuşuz..

25 mart 2019 saat:20:50