Merhaba,
Eski zamanlarda bir konu açmış fakat hem ilgilenememiş, hemde siteyle olan bağlantım zayıflamıştı. Annemin hastalığı ve vefatından sonra kendime gelemeyip, hiçbir şeyle ilgilenemedim. Fakat hayatın bir şekilde devam ettiğini geçte olsa anlayıp, elimde olan imkanlara dört elle sarılma kararı aldım ve yeniden başlıyorum.

2013 yılından beri bir YouTube kanalım var. Çok iç açıcı gittiği söylenemez. Gerek hitap ettiğim kitle, gerek ilgisizlikten dolayı sadece 25.000+ aboneye sahibim. Günlük 10-12 bin arası bir izlenme oranına sahip.

Bu kanal üzerine de bir Web sayfası açma kararı almıştım ve açalı 1.5 yıl oldu. Ara sıra içerikler giriyordum ve YouTube sayesinde oynadığım oyunlarla ilgili olan içeriklerde ilk sıralardayım. (Hatta birkaçında oyunun kendi forum ve sitesinden yukarıdayım.)

Son 1 haftadır ise, yeniden siteyle ilgilenmeye başlayarak, aktif hale getirmeye çalışacağım.

Bu konuda gizleyeceğim, sektörde, site linkinde oynadığım anahtar kelimelerde bir durum söz konusu değil. Aklınıza ne takılıyorsa sorabilirsiniz.

Sitenin şuan ki istatistiklerinden biraz bahsedeyim:

Geçmişte açtığım konuya buradan ulaşabilirsiniz.

Her hafta Cuma günleri konu güncellenecektir. Hepinize iyi çalışmalar.