NewRomance adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
gerek r10 dan gerekse googledan onlarca şey okudum video izledim ama çözemedim henüz. (...)
Sorununuz, makalelerin edit bölümü sayfalarında, en alttaki seçenekleri farketmemenizden kaynaklanıyor.

AdInserter ayarlarında seçenekli bir durum var ki, bir çok arkadaş "reklamlar görünmüyor" sorununu (özellikle yazı-içi reklamlar) buradaki ayarları yanlış yaptığı için yaşıyor.

AdInserter'ın genel ayarlarında, çok yararlı, ama kafa karıştıran iki seçenek var:

1- Reklamları genel olarak göster ---> gösterilmesini istemediğim sayfaları ben tek tek belirteyim.
2- Reklamları genel olarak gösterme ---> gösterilmesini istediğim sayfaları tek tek ben seçeyim.

Eğer buradaki İkinci seçenek seçilmişse ve tek tek sayfalarda da "burada göster" seçeneği işaretlenmemişse, diğer reklamlar göründüğü halde, yazı içi reklamlar görünmez, daha doğrusu siz kendiniz reklamları kapatmış olursunuz.

EDİT:
@NewRomance --- Resimdeki seçeneği seçili hale getirin, bütün makale-içi reklamları açmış olursunuz ve istediğiniz sayfalarda makale-edit sayfalarının en altındaki ayarlardan kapatabilirsiniz.

http://prntscr.com/l8naat

.

Sorun çözüldüyse, lütfen bildirin.