basriyildiz adlı üyeden alıntı
Hosting lokasyonu svrupa veya kuzey amerika olmali. Ama mutlaka bir cdn kurmalisin çünkü unutmayınki ingilizce dünya dili. Dünyanın her tarafından sitenize giriş olacak.

Eklentiler hakkinda bir görüşüm yok. Türkçede ne kullaniyorsaniz kullanabilirsin. Fakat yabancilar sosyal medyada beğendiği içeriği paylaşmayı severler bu yüzden bir social share plugini kursan iş görür. Bir de pinterest üzerine yükle. Pinterest gercekten harika bir trafik kaynagi sitenizi resimler pin etmek icin bir eklenti kurulabilir.

Spin ile bir yerlere gelemezsiniz! Ben bütçem olmadığı zamanlar makale işini genellikle şöyle yapıyorum; kapanmis web siteleri archive.org dan buluyorum. Özgünlük testi yaptiktan sonra siteme ekliyorum. Sen de bu yöntem ile sitendeki makaleleri biraz arttir ardından sosyal medya ile güzel bir hit çek. Sonra da kazandigin para ile mutlaka bir editor tut. @AlperA; önerimdir.

Türkçe site ile farkları şu: yabancıların hem tıklama oranı yüksek hem de getirisi. Yabancıların kafası türleriniki gibi işlemiyor. Reklam ilgisini mi çekti direk tıklıyor. Bizim türkler ise adam para kazanmasın kafası ile tiklamiyor.

Aklına takılan bir şey varsa sorabilirsin, bildiklerim ile yardımcı olmaya çalışırım.

Telefondan yazılmıştır. Hatalar için özür dilerim.
Değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederim elinize sağlık, benim için çok önemli bilgiler.