mustafagumus adlı üyeden alıntı
yok hocam tek adsense kullandım ama kabul etmedi başka mail adresine ait hesapla özdeşiyor hatası verdi

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve ....................@gmail.com ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik.
AdSense Program Politikalarımız birden fazla hesaba izin vermediğinden, yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz.
........................@gmail.com adresini kullanarak onaylanmış hesabınıza erişemiyorsanız, lütfen giriş sorun gidericimizdeki adımları izleyin. Bu işlemle hesabınıza yeniden erişim elde edememeniz durumunda, bizimle iletişime geçmenize olanak veren bir seçenek sunulmuştur. Bizimle iletişime geçtiğinizde, istediğiniz giriş e-postasıyla hesabınıza erişebilmeniz için birlikte çalışırız.
Birden fazla AdSense hesabına ihtiyacınız varsa, birden fazla başvuru gönderme hakkında yardım almak için lütfen bu yardım makalesine bakın.
Daha önceden farklı bir siteden onay aldınız mı?
budakerkan adlı üyeden alıntı
Hocam Merhabalar,
Daha önce pinli onaylanan hesabım kapatıldı bir sitenin ihlallerinden dolayı. Şimdi tekrar kendi ismimle başvuru yapsam olumlu sonuçlanır mı ve ödeme konusunda problem yaşar mıyım?
Teşekkürler
Başvuruda bulunacağınız site Adsense politikalarına uyuyorsa olumlu sonuç alırsınız. Ban, domaine atılır, şahıs ismine değil.