Freshman adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Google içeriği kalitesiz ve yetersiz bulmuş. Yapman gerekenler içerikleri orjinal ve kaliteli şekilde zenginleştirip tekrar başvurman. Siten Google'dan biraz organik trafik almaya başladıktan sonra başvurursan daha iyi olur.
SnmzAjans adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Kopya icerik varsa silin, varsa etiketleri meta noindex, follow yapin robotsla disallow yapin. Etiket benzeri olusturulan sayfalar icin de benzer uygulamayi yapin. (Arama sonuclari, arsiv, author buna benzer) Bunlar google un gozunde otomatik olusturulan sayfalardir. Ciddi bir calisma yapilmadan yeni sitelerde indekse acilmasi iyi degildir. Site icinde bir site haritasi olusturun. Xml sitemap degil bu bir sayfada tum iceriginizi gosteren url lerden olusan bir harita.. Bunu menuye ekleyin. Kategorilerinizi menude kullanin ve bunlar icin ayri ayri aciklamalar yazin. Arkadasin dedigi gibi biraz organik hit de alin. Yazilariniz uzun ve duzenli olsun. Resimlerinizi ozgunlestirin.
Unutmadan Breadcrumbs da kullanin bu arada...
SnmzAjans adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Umarim bir dahaki sefere onaylanir. Ozgun icerige ozellikle dikkat edin. Enteresandir 600 icerikli sitemizde kullanicinin biri bir yazida copy paste yapmis diye, onaylamamislardi siteyi.
Peki kopya bir içerikte diyelim ki 350 kelime mevcut bu kelimeler içerisin'den 30 tanesi değiştirilmiş resimlerin üzerinde damga logomuz basılmış şekilde etiketler değiştirilmiş ve başlık farklı bir şekilde kullanıldığında özgünlük değeri almıyormu ben bunu merak ediyorum daha mı çok kelime değiştirmemiz veya cümle yapısını değiştirmemiz gerekiyor sonucta %30 farklı içerik inşallah konuları çoğalttıp özgünleştirdikten sonra başvurucağım onaylanır sa buradan sizlerle de paylaşacağım.