svsoz adlı üyeden alıntı
Hocam 2018 yılının ilk haftasında google'ın yaptığı değişiklikten bahsediyorsunuz da hiçbir forumda böyle bir güncellemeden bahsedildiğine rastlamadım. Ayrıca bahsettiğimiz sorun 2018 den itibaren ortaya çıkan bir sorun değil. Bende aralık ayının son haftasında başgöstermeye başladı. Ayrıca bu sorunla ilgili r10 da da açılan başka başlıklar mevcut. Örnek: https://www.r10.net/adsense-ve-ben/1...si-sorunu.html Bu konunun açılışı 12. ayın 20 si. Kısacası mevcut problemin sizin söylediğiniz gibi 2018 yılında yapılan bir güncellemeden kaynaklandığına katılmıyorum. Yineliyorum, ben sorunu ücreti mukabilinde kesin çözerim diyorsanız teklifinizi duymak isterim. Eminim duymak isteyen başka arkadaşlarda vardır.
hocam ben bu konuya ticaret yapmak için yazmadım bu birincisi aralığın son günler bu sorun hayyuka çıktı bende buna 2018 diye başladım ,, vel hasıl bu konuyu net olarak çözsem özelden herkese tek te paylaşırım. bakın yapısallığa şimdi.. bir siteniz var reklamınız var adsenseden izleme kodunu alıp yapıştırdımız. birde şunu deneyin..
<script type=’text/javascript‘ 
yerine
<script type=’text/javascript‘ defer=”defer” 
olarak değiştirip bir deneyin