UtkuKockaya adlı üyeden alıntı
Bak sen supersonik zekaya bak. 👏🏻👏🏻👏🏻 Sen bunlari nerden ogrendin ya? Saklama boyle bilgileri kardes bizle paylas bunlari dunyanin ogrenmesi lazim sen bunu kendine bir borc olarak belle sen bunu varya holywood yazisini sil, sen bu bilgileri oraya yaz herkes okusun faydalanasin insanlar bunu bir slogan gibi kullansin. Bilgisayar acilirken hosgeldin degil senin bu bilgileri paylassin hatta ve hatta bunun uzerine bir kitap yazilsin ilk 8 sinifta zorunlu ders olarak okutulsun ya inanmiyorum sen bunu nasil dusundun kardesim bukadar zeki olamazsin yani bu yok bu farkli bisey. Hayir inanmayi reddediyorum birisi bu kadar zeki ve bilgili olamaz yani sen bunu kendi kendine ogrenmis olamazsin dostum sen metrixe falan gittinde bunlari senin beynine bilgisayrdan mi yuklediler yani yok artik gercekten yok artik. Sen varya, bu bilgileri bir yere not al, kagidida siseye koyup bir yere gom. 200 yil sonra bunu cikarsinlar, o zaman bile bu bilgiler cok degerli olur yani bu bilgilerin degeri ve onemi hic degismez bu nasil bisey aaaaa. Yok ben yapamayacagim beni yanina ogrenci olarak al sana sensei diyeyim lutfen! Sana yalvariyorum bak bana bir bilgi ogret seni 40 yol kolen olurum bak lutfen beni mahrum birakma ya
Adam bir cevap vermiş, konu sahibi de bilgili bir arkadaş olarak onunla alakalı olmadığını beyan etmiş sizin şu cevabınız tam kavga çıkarıp banlanmalık ondan sonra görüyoruz Ban Cezası sorunları kısmında sizin gibi arkadaşları. Niye bu kadar üstüne gidiyorsunuz tanımıyorum arkadaşı ama şu yazdığınız cevap hele de hiç bir fikre sahip olmadan sadece yazmış olmak için yazmış olmanız tam bir fiyasko bence kaldırın bu mesajı.