Merhaba değerli dostlar,
Öncellikle kesinlikle anlatacağım firma hakkında hiç bir bağlantım yoktur amacım sizleri son zamanlardaki değişiklileri aktarmak ve herkesin daha çok kazanmasını sağlamak.
Yaklaşık 4 yıldır adsense ile beraber orta halli rakamlar kazandık.Fakat bu dört yıllık süreçte bir diğer iş ortağım beni 4 yıldır hiç terse yatırmayan Adfly olmuştur. Her ay Adsense ile ne kazandıysam yarısı kadarda adfly dan gelmiştir.

Adfly Nedir ?
adfly basit bir link kısaltma sistemidir. 5 saniyelik reklamlar ile gösterim başı kazanç sağlıyor.Yabancı bazlı bir sistemdir.

Neden Şimdi Bu Makaleyi Yazıyorum
Adfly CPM (adsenseye göre TBM diye düşünebilirisiz.) oranlarında %70 lik artışa gitti.Bu sebeple sizlere tanıtma gereği duydum.Diğer firmalardan az veren ama oldukça güvenilir yabancı sermayeli bir sistemdi.Fakat Mart başıyla bir yapılanmaya gitti ve ücretlerini arttırdı.

Ödeme Sağlamlığı
Aylık ödeme yapıyor 1-30 arasında sağladığınız kazancı dolar olarak hesaplar ver hemen ertesi gün payza-paypal-pıoneer gibi hesaplara aktarır.4 yıldır hiç bir aksatma olmadı garantisini verebilirim.Aynı zamanda tık saymamazlığı gibi saçma işlere girmiyorlar.

Örnek Rakamlar

Bu ay CPM (0.55$)
Refferanslı Üye Olma Linki :https://join-adf.ly/4740276