Caxing adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
News olmayıpta o kadar hit olursa peki ? 50 tl yorumu güzelde 10.000 hit ayda 300.000 hit yapar. 450-500 tl kazandırır yani aylık. Günlük 15-20 tl arası bırakırsa azmış gerçekten. 50 tl bırakırsa iyi de sizin dediğiniz gibiyse uğraşılacak gibi değil.
News'i gözde büyütmek yerine 1k hit alıp kaliteli hit almak daha mantıklı emin olun, ben gerek news hitini gerekse niche hiti test etmiş biri olarak diyebilirim ki niche'den şaşmayın, newsden 10k hit almak o kadar kolay değil artık eskiden magazin haberi basardın üstte çıkarsan hiti vururdun şimdi ise ufak site ise bir kere üstte çıkman zorlaştı iyice hani olduya çıktı bir şekilde magazin haberlerinde gelen ziyaretçi profili zaten netle haşır neşir olan bir kullanıcı profili reklamları 10 km öteden tanıyor tıklama ihtiyacı duymuyor hadi onuda geçtik tıkladı diyelim yanlışlıkla reklamlara bu seferde sitende çıkan reklamlar yok böbreklerim agrıyor yok miden sızlıyor gibi tbm 0.05 ile 0.10 arasında reklamlar çıkıcak yani malesef ki o kadar emek o kadar seo o kadar yazar işleri derken uğraştığınız emeğe karşılık gelen parayı alamıyorsunuz

Dipnot: Şimdi herkesin kafasında söyle bişi daha doğrusu duyum var a kişisi günde 100 tl para kaldırmış yada 200 tl para kaldırmış, onunda yöntemi şudur, belirli kelimelerde spam kasarsın site 1 ay içersinde vurdu vurucagını sonra çöpe atarsın yapılan etik değil orasınıda eklemek isterim.