* Swift kodu ve Şube bilgilerinde sorun yaşanmakta mıdır. Forumda Adsense için Finansbank seçileceği, şube olarakta İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu ve İstanbul Merkez seçimlerinden birinin yapılması gerektiği bahsedilmiş, hangisi neye göre ben İstanbul'da değilim.

Banka olarak Finanasbank, Şube olarak İban Şubesi seçeceksin.. (başka firmalarda merkez iban şube de olabiliyor dün sanalpazar'a kaydettim hesabı orada merkez iban şube olarak geçiyordu.. temel mantık iban şube yada merkezi ) sonra iban numaranı yazacaksın bu kadar..

* Ödemeler normal banka hesapları gibi zamanında yatıyor mu, enpara.com'un çalışma prensibi gereği problem yaşayan geç ödeme alan veya eft'si havuzda bekleyenler olabiliyor mu,

öyle bir sıkıntı hiç yaşamadım son 3-4 ödemedir enparaya yatıyor benim para normal zamanında

* Enpara.com sitesinde yabancı para gelen eftlerden 15 TL komisyon alındığı yazıyor. Biz ödemeleri artık TL alıyoruz, ama yurtdışından TL olarak gelmediği için herhangi komisyon ödeyen oldu mu,

öyle bişey yok dolar olarak geldiği zamanlarda da herhangi bir kesinti yapılmadı şimdi tl olarak geliyor yine kesinti yapılmadı..

* Bankamatik kartında isim yazmadığı ilk başvuruda verildiği söyleniyor doğrumudur, ayrıca parayı Finansbank'ın Atm'sinden komisyonsuz çekebiliyormuyuz.

cüzdanım arabada şimdi üzerinde isim varmı yokmu hatırlamıyorum hocam ama olmasa bile son 8 aydır bana oradaki ismin olup olmaması bir problem yaratmadı belkide vardır açok merak ederseniz bi kaç saate bakıp yazarım... zaten enpara hesabındaki para çekme işlerini ATM den yapman gerek(komisyon falan yok) şubeden çekemezsin.. senin şuben yok hesabını göremezler.. aylardır atm den çekip çekip yatırıyorum hiçbir problem yok..

* Bunlar dışında handikaplı, Adsense veya enazından paranın çekiminde komisyon, sıkıntı yaşayan var mıdır?

hiçbir handikap yaşamadım, tüm işlemlerimde enpara kullanıyorum vadeli mevduat hesabı bile açtım enparada açıldığı günden beri tek bir gün istisna yoktur türkiyede en yüksek mevduat faizi veren banka...
  • eft yaparsın ücret ödemezsin
  • havale de zaten ücret ödemezsin
  • hesap işletim ücreti falan filan yoktur
  • vadeli hesap açtım herhangi bir komisyon veya hesap ücreti alınmadı
  • enparaya özel müş. hiz. var tlf da beklemezsin tüm işlemlerin halledelir
  • akıllı telefon uygulaması var ve gördüğüm en iyi uygulama diğer bankalar gibi çileden çıkarmıyor insanı.. enparadan sonra en iyisi iş bank uygulaması sonra garanti
  • Daha ne yazayım bilemiyorum ama en ufak bir sıkıntı rahatsızlık sorun yaşamadım 1 yıla yakındır kullanıyorum..
  • SMS hizmetleri var herahngi bir ücret ödemezsiniz
  • Ayrıca taahhütleri var yıllar sonra bile bu şekilde herşeyin ücretsiz olacağı ve hesap işletim ücreti alınmayacağına dair.


Teşekkürler.