Markers24 adlı üyeden alıntı
Site niche için açılmış ise profesyonel yardım alman gerekmez.

Ayrıca o aldığın hizmetlerin parasıyla scrapebox + ortak xrumer alsaydın aylık 20-30$ private proxy masrafına bundan sonraki tüm nichelerine bedava profil backlinki sağlayabilirdin.

Ezine articles gibi sitelere makale ekleme olayı içinde programlar var.Şuan piyasada cracklisi bulunan bilmemne submitter en iyisi mesela.

En kötü SENukenin marezini edinip ondaki article submitterla ekler bu arada da link pyramid ya da link wheel oluşturup çok daha büyük verim alırdın.

Başka bir deyişle.Önemli olan 400 tl harcamak değil.Önemli olan 400 tl yi harcayabilmek.

Bundan sonra daha iyi nicheler bulup paranı dikkatli harca bence.

Kelimeyi ve siteyi pm atarsan rekabet/şans/gelir analizi yapabilirim.
şu an yaptığım iş oldukça iyi gidiyor sanırım başlığı açmaktaki yanlışım biraz acele etmem oldu..sonuçta yeni açılan bir alan adı ve hızla seçtiğim kelimede bi yerlere gelmek zor..fakat yaptığım çalışmalar kendini gösteriyor 400 tlyi harcayabilmişim yani..

gssmartboy adlı üyeden alıntı
Sadece siteden değil, seçtiğin nicheyi doğru analiz edebildinmi acaba? Rekabet, günlük aranma hacmi?

Ayrıca backlink çalışması yaptırmışsın yazdıklarına göre, peki bunları google dan kontrol ettinmi, yani google backlinklerini görmüş mü? Sormamın sebebi belkide biraz acele ediyorsun.
analiz ettim bu konuda baya kafa yordum ve bu işide biliyorum diyebilirim..herşeyi kuralına göre yaptım düzenledim şükür iyi gidiyorum..yaptığım backlink çalışmaları vs. kendini gösteriyor, bilmem kaç yıllık sitelerden üstteyim şu anda..

HoST13 adlı üyeden alıntı
Takıldığın noktalar nelerdir?
Bunları söylersen daha iyi yardım bulabilirsin kanaatimce.
takıldığım yer google'dan yabancı hit çekebilme konusuydu fakat yavaş yavaş aşıyorum bu sorunuda..google'da kısa sürede bi yere gelebilmek cidden zor ama imkansız değil..

ceho adlı üyeden alıntı
Yani siteyi yeni mi açdın önemli olan bu yeni kurup açdıysanız hemen die google seni üstlere taşıma şansı yok okadar site varken zamanı var beklemen gerekiyor.Ayrıca yeni bir domaini bukadar backlink kasmak zaralıdır ban yersin.wp kurcala öğrenirsin bende bilmezdim şimdi kurdu oldum
herşeyi kuralına göre yaptım haybeden para harcamadım acemi değilim aslına bakarsan seo vs vs bunlar bildiğim şeyler zaten fakat wordpress sistemini ilk defa kullanıyorum o yüzden takıldığım yerler oldu ama zamanla alışıyo insan

bilgi paylaştıkça çoğalır arkadaşlar cidden teşekkürler ilginize..