Arkadaşlar öncelikle zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkürler. Yaklaşık 1 - 2 ay önce bir sağlık , güzellik , bakım blogu oluşturdum. İçerik eklerkende çok zevk alıyorum , özgün yazılar ekliyorum ve her gün güncel tutuyorum.

Çeşitli sitelerden tanıtım yazıları ve link alıyorum. Sitem Blogger alt yapısı üzerine kurulu. Fakat istediğim hiçbir kelimede ilk sıraya yükselemedim , domainde adının tamamen geçtiği kolay bakım kelimesinde bile 1. sıraya ulaşamadım.

Bu kadar kolay kelimede bile birinci sıraya neden çıkamadım anlamıyorum , ilk hedefim buydu daha sonra cilt bakımı gibi zor kelimelere geçecektim ama biraz çuvalladım diyebilirim.

Birde yazdığım yazılar 10 saniye içerisinde indexleniyor , buda google gözünde değerli bir site olduğumun göstergesidir bana göre. Blogger üzerine kurulu olduğundna mı diğer sitelerle yarışamıyorum acaba ? Keşke WordPress üzerine kursaydım diyorum şimdi kendi kendime ama biraz geç kaldım sanırım.

Neler yapabilirim , bu konudaki uzman arkadaşların yardımlarına çok ihtiyacım var. Özel mesaj ilede gönderebilir isteyenler tavsiyelerini , buradan yazmaları daha iyi olur herkes faydalanmış olur. Lütfen fikrinizi yazmaktan çekinmeyin , herkese çok teşekkürler .

not : site imzamda bulunan sitedir .