Ozindir adlı üyeden alıntı
su konuda tertemiz admin onaysiz bloglari yazcak degilim herhalde ant07, bunlar sadece orneklerdi sorumun cevabinida aldim da, google'i bilmem ama diger arama motorlari nofollowlari takip edebiliyor, mesela yahoo nofollow'larida backlink olarak sayiyor
Benzer scripti ben yazdım, bitti biticek, burdan paylaşımada sunacağım ücretsiz, benimkinin farklı listeyi kendin vermek, bı şekilde daha iyi ve sağlıklı olduğunu düşünüyorum.
Googleda listelemek için ayrıca bir program var yanındada vereceğim.
Benim script sadece Wp sistemlere post kasıyor, 3 gündür test ediyorum, ekleme konusunda sıkıntı olmuyor, kimi admin onaylı kimi onaysız.

bu zamana kadar bu tür programları hiç para ile almadım o yüzden eksik yada fazlasını bilmiyorum.

Script sizin belirlediğiniz süre aşımına bağlı olarak post yapıyor, 3-4 10 kada kaç sn isterseniz.

bloglarda rasgele post yapmıyor, post ID kendiniz belirtiyorsunuz, örneğin 10 girdiyseniz tüm listedeki sitelerin 10. konusunu postluyor.

iframe ile listedeki sayfaları görüntülüyor, hangisine gittiğini yada gitmediğini görüyorsunuz

küçük eksikleri tamamlayıp 1 kaç ekleme yaptıktan sonra en fazla 1 hafta içersinde burda ücretsiz olarak yayınlayacağım, tabiki karşılığında benimde bir isteğim olacak

///
backlink ve sandbox hakkında kendi tecrübelerimi söyleyeyim

baka bir konuda yazmıştım ama gene yazayım, google dizine eklemediğim sayfaya ( yani google add url) dizine eklenene kadar 1-2 hafta civarında backlink kastım, ama kastığım backlinklerin hiç birisi saçma sapan yorum toplist yada benzeri 1000 lerce link çıkışı olan yerler değil, index backlinkeler oldu.
anahtar kelimemde 1. sayfadan giriş yaptım 2. sıra olarak, hoş geldin muhabbetinden sonra 2. sayfaya attı beni, 1 ay içersindede aynı şekilde index backlink kasarak tekrar 1. sayfaya getirdim, şu an 1. sayfada ama sürekli yer değiştirme var çünkü anahtar kelimenin arama hacmi çok çok fazla.

yani velhasıl, index backlinkden hiç bir zarar görmedim, indexe koymak için yapa para vericeksin yada hacklink yapıcaksın