Ben Bir kaç kendi kullandığım yöntemi yazayım o zaman ;

* Yazılarımı sohbet tarzında yazarım merhaba arkadaşlar bu hafta şunu inceleyeceğiz , sizlerde görüşlerinizi bildirmeyi unutmayın vb şeklinde çünkü google değişik yazıları sever diye düşünmekteyim ve bu tür yazdığım konular en geç 10 dk içinde index alıyor.

* İndex.html yada index.php her ne kullanıyor iseniz ana sayfada en az 5 site içi link olsun bu alt bağlantıların oluşması için önemli.

* Konu altlarına İlginizi çekecek diğer konular yada benzer konular gibi başlık açıp 3-4 ilginç konuları güncell olarak paylaşın ziyaretçiyi sitede uzun tutmak için önemli

* Site görünümü sade açılışı hızlı olsun çünkü eminim benim gibi bir çok kişi karman çorman siteleri sevmez aradığını bulamayıp geri google'a dönüp başka siteye gidiyorsa bu size - yöndür ziyaretçinin istediği veriseniz ve o sayfada kalır işini görüp çıkarsa buda size + yön katar.

* Forum sitesi olanlar bir sayfada max 6-7 mesaj göstersin böğlece sayfa boyutu daha hafif olur ve hızlı olur ayrıca sayfa sayısı artar ve ziyaretçin daha çok sayfayı gezmesini sağlarsın

* Siteye belli aralıklarda güncelleyin siz saat başı günceller iseniz google bot saat başı gelir günde birkez günceller iseniz günde 1-2 kere uğrar yani ne kadar sık günceller iseniz o kadar avantajınız olur.

* Eski konuları diriltin örneğin 3 ay önce yazdığınız bir yazının altına 2 yorum atın bugün google konuyu hatırlasın

* Yazı altında en fazla 3 yada 5 etiket kullanın fazlasına gerek duymayın ve anahtar kelime değil konu ile ilgili etiket girin.

* Konu başlıkları ile bir site haritası yapın.Sitemap demiyorum site haritası

* Direk anahtar kelime yerine çapraz anahtar kelimelerde yükselmeye çalışın yani oyun yerine ücretsiz çocuk oyunları gibi

* Siten içeriği ile ilgili videolar paylaşın 5-7 dk'lık ziyaretçilerin sitede geçirilen süresi artar.

* Resimleri kendi hostunuzda barındırın alt tag girmeyi unutmayın.

* Yükselmek istediğiniz anahtar kelimede sayfalar açın örnek ;

siteadi.com/ücretsiz-oyunlar
siteadi.com/bedava-oyunlar
siteadi.com/bilgisayar-oyunları
siteadi.com/savas-oyunları

gibi ve bunları ana sayfada index.html yada index.php hangisini kullanıyor iseniz orada bu linkleri sabit olarak paylaşın.

* Bu gün sıralamada düştüm indexler silindi gibi konular açmak yerine burada siteniz ile ilgilenin burada böğle konu açana kadar sitende konu açıp güncel tutsan birşey olmaz bir sitenin düzene oturması 3 ila 6 ayı buluyor anahtar kelimede rekabet çok değilse sıralamada düşmeniz zor ama siz gidip film izle,oyun oyna kelimesinde yükselmeye çalışır iseniz sıralamanız tabi düşer her gün en az film izle diye 3 site açılıyordur bir site yükselirken diğerini düşmesi normal rekabet artıkça sizde daha çok çalışacaksınız.

* Sitede yarışmalar düzenleyin kampanyalar yapın site sahibi gibi değil ziyaretçi gibi düşünün.

vs vs vs işte tabi her zaman dediğim gibi bunlar benim düşüncem ne kadar doğru yada yanlış tartışılır ama ben tartışmak istemiyorum iyi forumlar...