Mute_Monarch adlı üyeden alıntı
denemeye başladım umarım yararını görürüm
teşekkürler paylaşım için
Önemli değil sistemi geliştireecğiz umarım teknoman arkadaşımda başarılı bir sonuç elde eder ve onunla olumlu bir anlaşma yaparız , bu sayede daha iyi hizmet oraya çıkacaktır tabi... Bazı arkadaşlar şu şekilde sisteme ön yargı ile yaklaşmaktalar , ben sisteme girdim backlink sayım 10 artmış 100 artmış veya en başta başlayanlar 200 artmış bu az değilmi diyorlar.Arkadaşlar internette bulduğunuz bir anda 5000 tane backlink kasan sitelerle bir tutmayın lütfen , sistem tamamen özenle bloglara yorum atmaktadır , o sistemler gibi page rank ölçen sitelere ping atmaz , onlar sadece sayı artırır önemli olan backlink kalitesidir.Hatta şöyle söylemek bir bakıma doğrudur.O sistemler kalitesiz olmaları nedeniyle page rank değerlerinizi düşürebilir , alexa backlink bilemem ama tüm backlinklerin 0 olduğunu var sayarsak sayı ve görüntüden başka bir şey değildir.Onun için sisteme bu gözle bakan arkadaşlarımız hiç kullanmasınlar bence eğer göz boyayan şeyleri seviyorlarsa onları kullanabilirler

Sistem tamamen dofollow ve page rank değeri olan Wordpress blog sayfalarına sizin adınıza yorum atan bir sistemdir.Başka bir şey değildir.Eğer ne var ki onda diyen arkadşalarımız var ise 200 tane bloğa tek tek yorum atsın kaç saatini alır