teknoman adlı üyeden alıntı
Yorum botuma Drupal ile yapılmış sitelere yorum gönderme özelliğinide ekledim. Yorum botum şuan Drupal ve Wordpress sitelere yorum gönderebiliyor. Siz sitenin url 'unu kutucuğa yazdığınız zaman Yorum Botum sitenin wordpress mi yoksa drupal mı olduğunu anlıyor ve ona göre işlem yapıyor.

2 gün içinde farklı bir yorum botu yapacağım. Bu bot site wordpress,blogger,drupal v.s. hiçbir blog sistemi ayırt etmeksizin bütün sistemlere yorum atabilecek.

Şuan yaptığım bot wordpress ve drupal 'a yorum gönderebiliyor. Drupal 'ın captcha engelini kırıyor. Böylece sizin captcha girmenize gerek kalmıyor.

Yorum Botumdan İlk Görüntüler :

Botum bittikten sonra belli bir süre ücretsiz kullanıma sunucam ondan sonra ücretli kullanıma açıcam.
amacınızı tam anlamadım , benim sistemi devirmeyemi çalışıyorsunuz piyasayımı genişletmeye çalışıyorsunuz , ama size şöyle bir teklifte bulunabilirim , size özel bir subdomain oluştururum duvvar'da ve kendi hizmetinizi aynı zamanda duvvar kullanıcılarınada ücretli veya ücretsiz şekilde sunabilirsiniz , php database ve hosting hizmeti reklam geliri vs dahil herşey size ait olabilir ... Sadece teklif sonuçta duvvar herkese açık Böyle projeleri olanlarda bana danışabilirler duvvar üzerinden elimden gelen tüm desteği veririm