ant07 adlı üyeden alıntı
Yok be hocam çok şey bekliyordum ama olmadi, basit kaldı, çalışma şekli süper olmasına rağmen, mesala yabancı blog yok galiba veritabanında, google dan aratarak blog bulma imkanı olabilirse bu sorun aşılır, yada email şifre ile basit bir üyelik sistemi yap kendi istediğim blogları ekleyeyim başkasıda kullanabilsin o blogları sorun değil ama ben giriş yaptığım zaman eklediğim blogları bulabileyim haydi kolay gelsin
Hocam konuları kötülemek istemiyorum ama , bu google optimizasyon kategorisinde bulunan işte şu kadar backlink edinin gibi sistemler , sadece internette bulunan page rank sorgulama gibi sistemlere post atıyor , yani çok çok çok basit denebilir.Ben onların aynısında yapardım ama daha farklı bir alt yapı ile wordpress bloglara post atan ince ayrıntıları olan dofollow listeleri paylabileceğimiz gerektiğinde kendi bloglarımıza otomatik yorum atabileceğimiz çok amaçlı bir sistem programladım.Sözüm meclisten dışarı onlara laf atmıyorum ama www.siteadi.com diye bir sürü siteye backlinkim eklenmiş sizce ne işe yarar? benim istediğim kelimede değil bir şey değil.Elimden geleni yapıyorum , umarım dünya'daki en iyi backlink sistemini programlamayı başarırız , çünkü ben internette bu şekilde backlink kasan bir yazılım görmedim...

Özel mesaj ile gönderdiğiniz yazılımları inceledim , onlarda aynı mantıkta çalışıyor tek farkları , google dofollow search entegre edilmiş.Bu nedenle duvvar'daki sistemi geliştirdiğimde iyi backlinkler elde edebiliriz sanırım...
Tek yapmam gereken biraz çalışmak

Şu an sistemde 300 adet blog ekli durumda , normalde 400 blog var fakat 100 tanesi çalışmıyor ne yazık ki

Bakın ben sistemi güzelleştirmek için r10 , iyinet gibi sitelerden dofollow blog topluyorum