mersinstyle adlı üyeden alıntı
Güzel kardeşim yada abicğim yasını bilmediğim için böğle hitap ediyorum.Öncelikle başlık değiştirmek pek işe yaramaz diye Düşünüyorum bu benim görüşüm çünkü misal ipad'a virüs bulaştı diye teknolojil bir haber çıktı sen bunun başlığını nasıl değiştireceksin : ipad'ı sok eden virüs - ipad'a ne bulaştı - ipad'ın kara husranı vs tarzında baslıklar'da acsan ınsanlar google'a ipad'a ne bulaştı - ipad'ın kara hüsranı gibi şeyler yazıp haberi aramaz haberi zaten bilmesi lazım yoksa aramaz misal coğumuz teknolojiyi takip ediyoruz değil mi ? Evet ediyoruz ama ben Misal pcworld chip shifdelete teknoloji.haber.com vs sitelerden baska siteler'de haber okudumu sanmıyorum bunlar marka olmus sıteler insanlar haber okumak istediginde'ki teknolojı haberlerini 18-25 yas arası insanlar takıp eder ve bu insanlar'da bilindik siteleri ziyaret eder cogunlukla diye dusunmekteyım.2 yıl zaman vermemın sebebı bu ıyı reklam ıyı calısma ıle marka olmalısın'ki ogle guzel bır yerle gelesın ikincisi ise ozgun makale yazmazsan google'de yukselmen gercekten zor teknolojı haberı takıp edenlerin cogu teknolojı haber yazanları ve teknolojı sıtesı hakkında marka olmus sıtelerı zıyaret eder hevesını kırmak gıbı olmasın ama saglam calısıp ozgun ıcerık sart dıye dusunuyorum katılan olabılır olmaya bılır herkeze saygılar
Tabii ki anlıyorum ne demek istediğinizi zaten konuyu fikir veresiniz diye açtım yoksa ben şunu yapacağım bakın demek için değil iyi yada kötü ne olursa olsun her türlü yoruma açığım..