LitmuS adlı üyeden alıntı

Böğürmene gerek yok, dost olduğumuzu hatırlamıyorum, fikir istedim varsa tecrübelerin paylaş eğerki geçme imkanı yoksada düzgün bir şekilde söylersin. Ayrıca nerden biliyorsun onbinlerce ziyaretçisi olduğunu? güçlü backlinkleri olduğunu? eşinlemi kavga ettin yoksa patronundan falan fırçamı yedin?, yoksa mahalledeki arkadaşların lolipopunumu aldılar ağzından?, yoksa o kötü amcanın bahçesine topunmu kaçtı almaya gittiğinde o kötü olayla karşılaştın gelip burda bir şeylerin sinirini çıkartmaya çalışıyorsun.

SENİNDE DEDİĞİN GİBİ; ÖYLE YORUM BÖYLE CEVAP

8 tane backlinki var bahsettiğim sitenin 1 tane pr1 2 tane pr 0 diğerleri değer almamış N\A 5 tane si aynı siteden zaten 2 tanesi alexadan bitaneside pr0 olan bir site
Backlink Sayısı : 8 Sadece ilk 1000 Backlink aşağıda listelenir.

Kesinlikle geçersin.

Sadece bir kaç kurala dikkat etmen gerekir,

* SEO'cu vesaire olmadan önce adam olman gerekir.

* Her ne şekilde olursa olsun sana yardım etmek için emek vermiş, yazı yazmış birine "böğürme" dememen gerekir.

* Internet üzerinde sana "dostum" diyen birine ben dostun değilim dememen gerekir. O bir hitap biçimidir sadece. Sen yoldaki bir adama seslenirken "amca" deyince, yengen o adamı tanıyor anlamına mı geliyor, hayır.

* Kısacası biraz daha büyümen gerekir. Ancak bunun yaşın ile ilgili olduğunu zannetme lütfen, çünkü yaş ilerlese de bazı şeyler baki kalıyor.