LitmuS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle

Böğürmene gerek yok, dost olduğumuzu hatırlamıyorum, fikir istedim varsa tecrübelerin paylaş eğerki geçme imkanı yoksada düzgün bir şekilde söylersin. Ayrıca nerden biliyorsun onbinlerce ziyaretçisi olduğunu? güçlü backlinkleri olduğunu? eşinlemi kavga ettin yoksa patronundan falan fırçamı yedin?, yoksa mahalledeki arkadaşların lolipopunumu aldılar ağzından?, yoksa o kötü amcanın bahçesine topunmu kaçtı almaya gittiğinde o kötü olayla karşılaştın gelip burda bir şeylerin sinirini çıkartmaya çalışıyorsun.

SENİNDE DEDİĞİN GİBİ; ÖYLE YORUM BÖYLE CEVAP


8 tane backlinki var bahsettiğim sitenin 1 tane pr1 2 tane pr 0 diğerleri değer almamış N\A 5 tane si aynı siteden zaten 2 tanesi alexadan bitaneside pr0 olan bir site
Backlink Sayısı : 8 Sadece ilk 1000 Backlink aşağıda listelenir.
şimdi forumdan sorunlu olanlar beni engelleyecek ama olsun. hiç önemli değil. ******** birine haddini bildirmezsen her defasında şerefsizlik yapmaya devam eder.

Adam gibi soru sorsaydın adam gibi cevap alırdın. sen bu kafayla kendi sitelerini birbirleriyle yarıştırırsın. tartışmaktan sitene ayırmaya zamanın olmaz.

ben sana cevap yazdım senin dediklerine bak:

* Böğürme : sana zaman ayırıp cevap yazan kişiye hayvanmış muamelesi yapmışsın.
* dost olduğumuzu hatırlamıyorum : sana dost olanın aklına şaşarım. sadece dostların cevap yazıyorsa sana git dostlarına sor genele yazma.
* fikir istedim : bende fikrimi belirttim. kanal d, kral fm, show tv den bahsettin. kalıplaşmış site dedin böyle bir siteyi geçmek için harcayacağın paranın haddi hesabı yok. zaten öyle bir imkanın olsa burda ne işin var. tabiki öyle bir siteyi ancak rüyanda geçersin, hiç uğraşma dedim.
* nerden biliyorsun onbinlerce ziyaretçisi olduğunu? güçlü backlinkleri olduğunu? : kendin söylüyorsun "isim hakları olan bir site" "kanal d" "show tv" "kral fm" "ekşi sözlük ve facebookta 1. sayfada" bunları düşündüğünde doğal olarak kalıplaşmış, kaliteli, isim yapmış, bilindik ve çok ziyaretçisi olan bir site gelir insanın aklına.
* patronundan falan fırçamı yedin? : benim patronum bana fırça atarsa ben aşasında kalmam hesabını yine patrondan sorarım.
* mahalledeki arkadaşların lolipopunumu aldılar ağzından? : ben ağıza lolipop veririm, başkada işim olmaz lolipopla.
* kötü amcanın bahçesine topunmu kaçtı almaya gittiğinde o kötü olayla karşılaştın : buda anlamını herkesin bildiği son hakaretin.

Artık moderatör arkadaşlara havale ediyorum seni. Facebookta tartıştığın kişi her kim ise adam sana adamlık yapmıştır sen kadınlığından aynı bu şekilde yanlış anlamışsındır.